Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ryjóweczka

NAJLEPSZE KURSY PRZEDMAŁŻEŃSKIE, JAKIE ZNACIE:) ZRÓBMY BAZĘ KONTAKTÓW:)

Polecane posty

ALIUM DZIĘKI ZA WSPARCIE:) dlaczego na tym forum ludzie się aż tak nie szanują? Czy ja właze na wątki o zyciu erotycznym i wyzywAm innych ode mnie od k...? OPANUJCIE SIĘ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdadad
jak dobrze , że nie jestem katoliczką i nie muszę chodzić na kursy jak być dobra żoną .Gotować tez tam uczą ?? a jak ktoś nie zaliczy kursu to musi chodzić na douczanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagg
A czy pary z 20-letnim stażem małżeńskim, z tym że z innymi partnerami, też taki kurs obowiązuje? Bo zastanaiwiamy się nad kościelnym ślubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don Penetrino
Aniołek - ale całowaliście się już prawda? Jeśli nie to musisz wiedzieć, że połowa księży, która uczy tych wszystkich mądrości, dupczy na boku, pół biedy jeśli kobietę, korzej jak kolegę lub dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamka56
do iii... a jestes juz zapisana na ten kurs? Zapisy odbywaja sie droga mailową? Czy osobiscie? bede wdzieczna za wszelkie informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołek 85
do don Penetrino nie, nie całowaliśmy się, wiesz? Nie wiemy jak to się robi i potrzebujemy pilnej konsultacji takiego znawcy jak Ty:P Pozdrawiam wszystkie DZIECIAKI z tego forum. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zalamka56 Tak już się zapisaliśmy, nauki mamy w ostatni weekend przed Wilkanocą :) Wszystko załatwiłam przez internet, na stronie Dominikanów pojawiają się informację o zapisach, wchodzisz w link, wpisujesz dane swoje i partnera, a na maila przychodzi ci potwierdzenie. Potem trzeba zapłacić tzn pierwszego dnia nauk 80 albo 90 zł od osoby, nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sanktuarium w Rokitnie (Lubuskie)-weekendowe nauki ,super prowadzone,przyjeżdzają ludzie z całej Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam kurs weekendowy organizowany u Jezuitów w Toruniu. Ja, mój narzeczony oraz wielu innych uczestników (również mężczyzn) byliśmy pod wrażeniem, jak dużo prowadząca przekazała nam podczas kursu. Kurs jest prowadzony przez panią Marię, która na co dzień zajmuje się terapią par, lecz również jest teologiem. Pani Maria pokazuje psychologiczne mechanizmy, które wpływają na nasz związek i nas samych, wskazuje trudności, jakie mogą się pojawiać na poszczególnych etapach rozwoju miłości. Pani Maria mówi też o relacji z Bogiem w związku i małżeństwie - bardzo mądrze, kompetentnie, dojrzale i ciekawie (ciekawiej niż na wielu kazaniach). Są ćwiczenia w parach lub grupach z komunikacji i asertywności. Wszystko jest opowiedziane bardzo życiowo, konkretnie, praktycznie, z dobrym timingiem i jest poparte przykładami z praktyki. Nawet jeden z panów przyznał, że niechętnie jechał na kurs, chcą go po prostu zaliczyć, jednak po nim uważa, że bardzo dużo by stracił gdyby w nim nie wziął udziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×