Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aneie

Kolejna miesiączka. Co robić?

Polecane posty

Gość aneie

W czwartek 10 stycznia dostałam miesiączkę, która zakończyła się we wtorek 15. Później miałam spokój i 24 stycznia znowu dostałam okres. To nie jest taki typowy okres, jak mam zawsze, znaczy nie jest tak obfity i czasami trochę mocniej tylko poleci. Dodam jeszcze, że to się jakby 'skleja' ze sobą... Martwię się, mam 15 lat, co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfhjd
od dawna miesiaczkujesz? moze masz jeszcze nieregularne i akurat tak wyszlo? ale najlepiej idz do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneie
miesiączkuję od jakiś 4-5 lat. czasem mam 2 razy w miesiącu, czasem równo co miesiąc, a czasem trochę później niż oczekiwałam. jest bardzo nieregularny, ale teraz się martwię, bo 2 razy w ciągu 2 tygodni? zawsze miałam normalną miesiączkę, ale ostatnio jest baaardzo obfity, mam na myśli to, że jak idę się załatwić to tak jakby stała woda i od razu leci krew. nigdy tak nie miałam, dopiero 3 miesiączki są tak bardzo obfite. a ta? co jakiś czas coś poleci mocniej, przeważnie słabo, nie bolał mnie brzuch przed i na początku(a zawsze bolał) i w dodatku ta dziwna krew... nawet zapachem nie przypomina tej miesięcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivvvvvvvvvvvvvvvvvv
Może to nie miesiączka, tylko plamienie. Idź do lekarza ginekologa, zbada Cię, może to jakieś zapalenie przydatków, czy nadżerka, nie wiem. Lekarz Ci pomoże. Nie można tego lekceważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfhjd
coś jest nie tak... idź do ginekologa, z racji na wiek pewnie będziesz musiała iść z mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że jak od 5 lat ?
czyli miałaś 10 lat jak dostałas 1 okres ? to nie jest normalne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz dziewczynki
dostają miesiączkę coraz wcześniej więc co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneie
okres dostałam w 5 klasie, czyli w wieku 11 lat. to jest normalne, znam wcześniejsze przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×