Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dusiunia

jak sie spuscic zeby nie wpasc?

Polecane posty

Wiem ze duzo jest przypadkow ze nie wpada sie przy przerywanym, ale jednak sieboje bo te plemniki sie wydzielaja wiec wole nie ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze duzo jest przypadkow ze nie wpada sie przy przerywanym, ale jednak sieboje bo te plemniki sie wydzielaja wiec wole nie ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiekowy
Mam dwójkę dzieci i w porównaniu z nimi,prezerwatywa to są groszowe wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumy tez pękajom
łochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykly facet i moje gumki
są w lidlu gumki różne - smakowe, karbowane, prążkowane, soft, i inne i kosztuja 8 zloty niecale i jest ich 12 sztuk w paczce. pozdrawiam i mielego bezpiecznego sexu:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślcie trochę - normalnie róbcie to w gumce a jak Wam się spodobało bez, to tylko w dni naprawdę niepłodne... to nie jest trudne, jak masz cykl np. 28-30 dni... to od 30 odejmujesz 11 i niby są niepłodne, ale jak ktośtak stosuje kalendarzyk to faktycznie ma loterię ;) bez gumki proponuję tak od 23-24 dnia - my tak z żoną stosujemy już 16 lat... i mamy dwoje dzieci dokładnie wtedy kiedy chcieliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuk
Najlepiej w usta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnik
Dobre Gumki skiny......spuszczasz w nie spermę.....nie puszczają.........pewne......nie pękają......nie spadają....nie musisz wychodzic po wytrysku.....,stosujemy je od 7lat.!!!!!sex pewny.....ona dochodzi na maxa.......spuszcza się w noc 3 razy......pewne.....polecam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anal i spust w d***e. Skuteczność 200%. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×