Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Codziennie zmieniacie ubrania

Czy zdarza wam się chodzić w tych samych ciuchach kilka dni pod rząd ?

Polecane posty

Gość Codziennie zmieniacie ubrania

Mi czasami niestety tak ,ale wynika to z tego że zarabiam 1800 zł i ledwo na oplaty i żywność starcza :( a co dopiero myśleć o zakupie nowych ubrań...ale brudna i śmierdzaca nie chodzę jak coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra12354
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier serwisowy bann
Głupie pytanie Jakieś90% ludzi chodzi 2 dni w tym samym. Oczywiście poza bielizną. No i thertem jak robiło się coś fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123213123
nie. spodnie nosze 2 dni , bielizne oczywiście zmieniam codziennie , swetry , bluzki też , czasem mi się zdarzyło jeden sweter załozyć 2 dni pod rzad np jak byłam na jakimś wyjeździe i wyszedł dłuższy niz byl planowany ,ale więcej nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123213123
nie. spodnie nosze 2 dni , bielizne oczywiście zmieniam codziennie , swetry , bluzki też , czasem mi się zdarzyło jeden sweter załozyć 2 dni pod rzad np jak byłam na jakimś wyjeździe i wyszedł dłuższy niz byl planowany ,ale więcej nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffddvvv
ja czasami nosze tydzien jedna bluzke a spodnie piore raz na 3miesiace. ale to dlatego ze niemampracy wiec sie nie mecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przeciez ze tak
Spodnie nosze dlugo, swerty tez pare razy zakladam. Koszulki raczej nie. No majty i skarpetki oczywiscie tez piore codziennie. Biustonosz nosze kilka dni, do tygodnia powiedzmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123213123
Lamokotopies - obrzydliwe :O najbardziej to jak można skarpetek nie zmieniac codziennie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123213123
no przeciez ze tak - i Ty tez :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę w tej samej bieliznie nawet 2-3 dni. Dupę myje po wypróżnieniu, penisa strzepuje z sików, swój intymny zapach akceptuje zresztą prysznic biorę codziennie. Macie obsesje ludzie no chyba że pocicie się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laspalmass
Bieliznę zmieniam każdego dnia , bluzkę to gora dwa dni, ale bardzo rzadko sie to zdarza. Spodnie raczej raz w tygodniu i to samo spodnica, ale nie chodzę w jednym przez tydzień tylko zostawiam to w razie czego. Skarpety , rajstopy po użyciu do prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123213123
fubusiowe dziecko - tu nie chodzi o pocenie sie , musisz czekac az bedziesz przepocony żeby sie przebrac? a fuj...ja tam lubie być czysciutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem tak.....
Ja zmieniam codziennie bieliznę, skarpety, bluzkę. Spodnie mogę nosić przez kilka dni z rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów mi co jest czyste. Gdybyś zobaczyła pod mikroskopem co mieszka w twojej poduszce nigdy byś się na niej nie położyła. Bakterie kałowe wyglądają miliard razy sympatyczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123213123
roztocza mieszkaja ,ale szczerze mówiac to obojetnie jak wygladaja wole ich od bakterii kałowych :D poza tym żeby nie było roztoczy wietrzy sie posciel na mrozie i one tej temp nie wytrzymuja :) nie wiem czemu ludzie swiadomie chodza w brunej bieliznie czy ciuchach przeciez mozna to uprac czy kupic sobie wiecej bielizny na zmiane jak sie wam nie chce prac. Nie lepiej sie bedziecie czuć w swiezych ciuchach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombajbaj
bielizna, skarpetki, podkoszulek, koszula - obowiazkowo zmiana codziennie/pranie no chyba ze naprawde jakas impreza sie przeciagnie spodnie, sweter - jak na balet to tylko raz i po balecie pranie spodnie, sweter - na zwykly dzien to moge ze 3 do 4 razy zalozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto samo życie
Nikt ci się nie przyzna, ale prawda jest taka ze na studiach np. studenci potrafią nosić te same ubrania przez 2 miesiące, a spodnie to tylko na sesję 2 razy w roku zmieniają, ja sam chodzę tydzień w tych samych ubraniach oprócz tego że codziennie zmieniam majtki i skarpety mieszkając we własnym domu w mieście akademickim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość versace1
bluzki zakladam 1 raz max 2razy, spodnie do 3 razy, majtki 1 raz, stanik od 1razu do powiedzmy 4 razy. no i codziennie sie myje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektronikełe ausf.II
na forum wszyscy myją się 3 razy dziennie, zarabiają po 10 tys na miesiąc, mieszkają w domu 120-150m2, maja auto max 5 letnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdqdq
To taki przymus społeczny, aby codziennie ganiać w innym ubraniu!!! Inne przymusy społeczne: posiadanie dziewczyny/chłopaka nie z miłości ale tylko dlatego że inni mają, jedzenie obiadu z pomocą noża [rzez co traci do 10minut każdego dnia, samym widelcem można zjeść do 5 razy szybciej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektronikełe ausf.II
bo jak ktoś chodzi w tym samym to że się nie myje, i śmierdzi, a jak ktos zakłada codziennie inne ale w sumie jedna rzecz zaklada 5 razy zanim wypierze to juz to nie smierdzi i jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123213123
ja też sie myje 2 razy dziennie tzn biore prysznic ,ale ubrania też piore po uzyciu , wyjatkiem jak isałam sa spodnie co nosze 2 dni. I dziwie sie ,że uważasz to za jakieś wyjatkowe bo wg mnie to podstawy higieny i dziwie sie ,że niektorzy robia inaczej..fleje i tyle . Nie zarabiam kokosów ,ale na wode i pranie mi nie szkoda i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123213123
i mam w dupie przymus społeczny , zle bym sie czuła w nieswiezym ubraniu , nawet jak nie bedzie specjalnie smierdzialo to pierwszej świezosci nie bedzie nie oszukujmy sie. mało sie poce ,ale ubranie juz nie pachnie swieżoscia i jest takie ,, znoszone". Skarpetki po całym dniu w butach obrzydliwe jest załozyć na drugi dzien czy rajstopy . a o bieliźnie już nie wspomne . trzeba byc poprostu fleja żeby nie zmieniać codziennie bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektronikełe ausf.II
ja się myję na święta, dwa razy do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektronikełe ausf.II
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Polsce owszem
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Ci. chodzi o to
serio pierzecie spodnie po "użyciu" ich tylko 2 razy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×