Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LadyKaterina

kuchnia studenta

Polecane posty

Gość LadyKaterina

mieszkam z rodzicami, więc przyzwyczajona jestem do świetnie wyposażonej dużej kuchni i w takich warunkach radzę sobie świetnie problem zaczyna się kiedy zabieram się za gotowanie u mojego chłopaka, który w swoim studenckim mieszkaniu nie ma nawet tarki i porządnego ostrego noża, że o takich cudach jak mikser nie wspomnę. znacie jakieś proste przepisy, żebym go mogła dobrze nakarmić w tych, jak dla mnie, ekstremalnych warunkach? bo spaghetti już mu się chyba znudziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyKaterina
pierogi odpadają, nie ma jak ciasta zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fttrant
Porządny ostry nóż kupić, makaron można podawać na multum sposobów (w większości z akcesoriów nie wymagających niczego więcej poza garnkiem/patelnią, nożem i deską). Poza tym wszelkie mięsa duszone (i pieczone jeśli można), ryby, owoce morza, różne gulasze, curry mięsne, rybne, warzywne, chilli con carne (polecam przepis Nigelli), fasolka po bretońsku, risotta, sałatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medus_A
szczerze mówiąc nie przychodzi mi do głowy wiele potraw, których by się nie dało zrobić w skromnie wyposażonej kuchni chcieć to móc ;) nawet nie wyobrażasz sobie, jakie skomplikowane i trudne technicznie potrawy robiono na całym świecie zanim jeszcze wynaleziono miksery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzeba zmienić mieszkanie, lub przynosić gotowe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokospoko123
najlepiej gotowce z domu zwozić i mrozić... niestety, kiepsko wyposazona kuchnia może uprzykrzyć życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×