Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

code25-77

Ile dziennie wydajcie pieniędzy ?

Polecane posty

Gość jijijio
15-30zl na zarcie i picie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już jest OBŁĘD!
średnio wychodzi kilkanaście zł na samo jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdominowana
Ja raczej robię zakupy do przodu... Ale po przeliczeniu też wyjdzie ok 10zł dziennie. Raz się robi wieksze, raz mniejsze... A czasem w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja Czartoryska
500-1000 zl dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubuntuXl
madame drogo u Was ja mam za 20-25:-P Mysle ze srednio wliczajac wszystko to ok 100 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinacolada8439
Ja dzisiaj kupiłam: 6 jajek - 4zł chleb - 3zł kostka masła - 5zł pomidory - 6zł pierś kurczaka - 11zł makaron - 3zł przyprawy - 6zł 2 serki wiejskie - 4zł ser - 4zł 2 papryki - 7zł papier toaletowy - 8zł żarcie dla kota - 4zł Prawie 70zł, a juro już nic nie zostanie oprócz masła, papieru i żarcia dla kota, więc znowu będę musiała tyle wydać. Masakra z tymi cenami, najgorsze są ceny warzyw i owoców:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinacolada8439
Aha, żarcie na 2 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddffdfddfa
okolo 38-40 zloty na 3 osoby,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piers kurczaka za 11 zl to chyba ok. 60-70 dag. Zjecie to wszystko w 2 osoby do tego paczka makaronu, 6 jajek i cały chleb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddffdfddfa
na ubrania okolo 80zloty na miesiac na targu na 3 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f jrfrvs
5 zł dziennie a czasem nic tak jak np teraz od 4 dni nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinacolada8439
No przesadziłam trochę, bo makaronu zjemy pół paczki. Pierś zjemy bez problemu, ja wolę więcej mięsa a mniej makaronu. A jajecznica z 3 jajek na śniadanie to taki wielki wyczyn? Plus 2 kromki chleba ja, mój facet 4 kromki. Z 6 kromek robi sobie kanapki do pracy. Ja z kolei jem tak: śniadanie - jajecznica z 3 jaj, 2 kromki, pomidor II sniadanie - kanapka z serem i papryką obiad - duża pierś, makaron (mało), papryka podwieczorek - serek wiejski kolacji nie jem. jakoś nie uważam, zebym jadła dużo. Mój facet je sporo chleba, poza tym na jego kanapki do pracy schodzi 1/3 bochenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie to wygląda tak
to zależy od dnia, czasem 0 a czasem w 1 dzień jak się dobrze postaram to wydam całą tygodniówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trajsjj
mi wychodzi jakieś 700zł ale to dzieląc wydatki miesięczne na 30..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasu nie jadam
20-30zl dziennie plus raz w tyg wieksze zakupy ok 100zl i 50 zl w tyg na rzeznika rodzina 3 os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×