Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Myślę o Francji.

Może ktoś się orientuje o życiu we Francji i udzieli parę informacji?

Polecane posty

Gość gość
Skoro nie Francja to może Włochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gości ówka
Mieszkałam trochę w Paryżu. To co nasuwa mi się na myśl to to, że nie chciałabym zostać tam na dłużej. Według mnie to męczące miasto. nie odpowiadał mi mentalność ludzi tam mieszkających.Mieszkania baardzo drogie, z pracą też nie ma wielkiej rewelacji. Myślę, że sytuacja tam nie poprawi się a będzie jeszcze gorzej. Brud, smród,dużo Arabów i Murzynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha123456
Jak w kazdej stolicy, koszty zycia sa bardzo wysokie, takze za prace kelnerki czy sprzataczki nie jestes w stanie godnie zyc, a do tego tak jak juz wszyscy pisali zeby cokolwiek we Francji wynajac potrzebna jest masa papierow typu deklaracje podatkowe, kontrakt pracy na czas nieokreslony, 3 ostatnie paski z wyplat no i dobrze platna praca (minimum trzykrotnosc miesiecznego czynszu). Oczywiscie jak juz gdzies sie zainstalujesz mowesz ubiegac sie o jakies zasilki do np. mieszkania ale sam start jest mega trudny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako koge zgodzic sie, ze Francja jest kiepska. Francuzi to takie cieple kluchy :O takie c***y bez jaj, wszedzie pelno panoszacych sie Arabusow i Murzynow, bardzo agresywnych i nachalnych. Paryz brudny, zle zorganizowany jako miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkałem we francji zarobki miesieczne 2,5 000euro miesiecznie internet 18 mb/s mieszkanie ok.120metrów kw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole singapur mieszkałem tam 10 lat zarobki miesięczne ok 7,5,000 dolarów singapurskich czyli 30,000 zł miesiecznie mieszkanie 250m kwadratow. dobre drogi opieka medyczna 2razy lepsza niz w polsce jeden minus klimat równikowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne ale od 30 lat Francja podupada. Kiedyś to było coś że hej dziś to jest równia pochyła .Idzie to w kierunku III świata i dojdzie tam za 3 pokolenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.Francuzi mają duże zasiłki na dzieci, kto ma 5 albo więcej dzieci to biedny nie jest. --- dlatego arabstwo sie tam rozmnaza jak karaluchy, juz czas na prawicowe rzady bo Francuzow te karaluchy zywcem zezra, z tym ze wtedy kto na nich bedzie robil ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaleza, jaka częsc Francji. Np w zachodniej czesci idealny spokój, ludzie bardzo uprzejmi ( co mi sie najbardziej podoba), czysto, bezpiecznie. Jesli trafiaja sie muzułmanie, lub czesciej - czarnoskorzy , sa wtopienie w tłum, tak samo spokojni, grzeczni. Francuski nalezy znac , choc w prostych tematach dogadac sie mozna po angielsku, zwlaszcza z mlodymi, Jedno sie od roku zmieniło- ja np zaczelam sie wstydzic przyznawac do tego,ze jestem Polka ( pierwszy raz !) . Z tego , co widać ( choc rzadko) w tv czy w gazetach wynika ,ze Polacy to klerykalizm, zascianek, ksenofobia, wybrali beznadziejny rzad - w dodatku sami, przez nikogo nie naciskani. Tak nas widzą, a jeszcze niedawno calkiem lubili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na prowincji jest ok, ale trudno o pracę, miasta podupadają wszędzie tam gdzie są muzułmanie, no ale i do Warszawy zjechało mnóstwo ciapactwa w ciągu ostatnich lat, więc niedługo niebezpiecznie będzie i u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam we Francji od 40 lat,wiecznie slysze to polskie narzekanie.Araby zli,Niemcy tez nie fajni ,Czarni nie za bardzo tylko k***a polaczki the best. Po co przyjezdzacie do Francji jak wam nic nie Pasuje. We Francji albo sie adoptujesz i przyjmujesz wartosci frankonskie albo spadaj. Co do tych co pluja na inne narodowosci informuje ze prawo francuskie zabrania rasizmu a wy mieszkacie we francji i plujecie na kraj w ktorym mieszkacie. Pozatym pogodzcie sie z faktem ze kazdy obywatel nie francuz pochodzacy z kraju w ktorym jest jezyk francuski urzedowy ma wieksze prawaa niz wy polacy-europejczycy- to byly nasze kolenie i ... szkoda slow. Polska o ile wiem jest tak samo jak Francja w UE wiec dziwne ze przyjezdzacie do nas i okradacie Francje. My tu was nie chcemy. Urodzony we Francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam, że teraz we Francji to nie dość, że trzeba mieć oczy dookoła głowy to jeszcze najlepiej zabrać ze sobą dowód z offshoreidcardscom bo z oryginalnym to nie ma co wychodzić na ulicę tak kradną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam we Francji od 40 lat,wiecznie slysze to polskie narzekanie.Araby zli,Niemcy tez nie fajni ,Czarni nie za bardzo tylko k***a polaczki the best. x Bo jestesmy the best. x Po co przyjezdzacie do Francji jak wam nic nie Pasuje. x Po to zeby kosic wasz hajs i wysylac do pl. x We Francji albo sie adoptujesz i przyjmujesz wartosci frankonskie albo spadaj. x Wartosci frankonskie znaczy oboz w calais, strefy no-go i francuscy terrorysci zamachowcy? Ahaaaaa. No to spadaj. x Co do tych co pluja na inne narodowosci informuje ze prawo francuskie zabrania rasizmu a wy mieszkacie we francji i plujecie na kraj w ktorym mieszkacie. x Najwiekszymi rasistami sa anty-biali. Mowiac "spadaj"sam jestes rasista cwoku. x Pozatym pogodzcie sie z faktem ze kazdy obywatel nie francuz pochodzacy z kraju w ktorym jest jezyk francuski urzedowy ma wieksze prawaa niz wy polacy-europejczycy- to byly nasze kolenie i ... szkoda slow. x Czym sie chwalisz tepaku? Koloniami czyli niewolnictwem? Haha x Polska o ile wiem jest tak samo jak Francja w UE wiec dziwne ze przyjezdzacie do nas i okradacie Francje. x Francja okradla Polske w 1945 w Poczdamie wiec mamy prawo dzis odbrac co nam sie nalezy. x My tu was nie chcemy. x My ciebie tez nie chcemy w pl. Won do francuskich turbaniarzy na poranne mody z meczetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×