Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jjaahhahh

DO SPECJALISTÓW LUB PAŃ KTÓRE SCHUDLY

Polecane posty

Gość jjaahhahh

Hej mam pytanie do specjalistki lub specjalisty albo osoby która odchudzala sie w ten sposob co ja . Czy jest możliwość schudniecia 25 30 kg w ciagu roku przy taki jedzeniu i trybie życia ??? Juz wymienian Posiłki jem ich od 4 5 jem dużo warzyw gotowanych lub surowych w salatkach w sumie we wszystkich postaciach jem dziennie tylko 2 kromki ciemnego chleba Zajadam rownież owoce 3 razy w tyg dużo jabłek grejfrótuw I jogurt naturalny zero słodyczy chleba białego pizzy cukru mięsa czasami jem sojowe produkty i wafle ryżowe warzywa warzywa warzywa i jeszcze raz warywa jeśli chodZi o cwiczenia to 80 min szybkiego marszu 50 brZuszków 40 przysiadów. Będzie ciepłej będę biegać ! Czy robie wszytsko poprawnie ?? Może coś omijam lub nie powinnam jeść i to powoduje Ze jestem coraz dalej od schudniecia 30 kg czy bliżej ?? Proszę o opinie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeali
A gdzie w tej diecie jest białko i tłuszcze (tłuszcze powinny stanowić ok. 30% całości kcal)? Brzuszki możesz sobie darować bo tylko kręgosłup zniszczysz, za to ćwiczenia siłowe by sie przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek mały malutki
Przy takim jedzeniu i trybie życia nie ma szans, żebyś schudła 30 kg w ciągu roku. Najpierw wyniszczysz sobie organizm, zgubisz trochę wody i mięśni, popsujesz metabolizm, a potem się zniechęcisz i znowu zaczniesz jeść byle co, byle dużo i odbijesz te kilka kg z nawiązką. Dieta powinna być prawidłowo zbilansowana i dobrana indywidualnie do Twojej osoby i trybu życia. Bez elementarnej wiedzy na temat żywienia i stosując opisane przez Ciebie eksperymentalne metody zrobisz sobie tylko krzywdę. Żeby schudnąć trzeba jeść :) rozsądnie. Jeśli naprawdę jesteś zdeterminowana i zależy Ci na trwałej utracie wagi, mogłabym Ci co nieco podpowiedzieć. Jeśli tego chcesz, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×