Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Erotyczna sypialna

Polecane posty

Ale większe lub równe jest asekuracj - tzn, że w przypadku, gdy dasz tyle smo czujesz sie usprawiedliwiona... A się czuję usprawiedliwiony jedynie wtedy, gdy dam 2X więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, lubie sie asekurować. Chcę, to dam więcej, nie chcę, to nie muszę ;) Nie ma co zagłaskiwac kota na smierc :P A zdrowy męzczyzna raczej woli czuc mały niedosyt, niz cierpieć z przeżarcia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowy mężczyzna nie chce wiele od życia, tylko wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, że każdy niedosyt w bliższej lu dalszej perspektywie prowadzi do przeżarcia;) Lis i tk będzie zjedzony - to tylko kwestia dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsciu na b^
masz wesolkowate, irytujace poczucie humory.:O dobry dowcip nie jest wymuszony i na kazdym kroku.:O zglaszam przejedzenie sucharami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby ludzki sie przejadł? Chyba nikt inny na kawe nie uzywa kwasnych emot po kazdym zdaniu :D Brahminie, a kto mnie chce zjeśc w ciagu kilku dni? Nie wyczuwam wroga moim lisim nosem. Androgenie, mozna miec wszystko, ale nie wszystko na raz :) Poza tym co Ty byś z tym "wszystkim" zrobił, gdybyś to dostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisiczka, smakowałbym i delektował się aż do kresu swoich dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie można mieć wszystkiego
Zdrowo myślący ludzie dysponują na tyle rozbudowanym stanem świadomości, że są w stanie to pojąć. Wątpię Androgenie aby zdrowy mężczyzna, był tak zaślepionym egoistą, aby egoizm zaburzał mu racjonalne myślenie :) Nie wypowiadaj się za innych, bo być może sobie tego nie życzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótko i rzadko tu jestem, ale z tego, co zdażyłam zauważyć ludzki używa smutnych emotów. Skwaszonego jeszcze u niego nie widziałam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK MASZ
w mojej sypialni jest łażienka i jest to bardzo praktyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vera, ale to nie ma być wersja lajt tylko fantazja. Dołóż chociaż barek z alkoholem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świece... cholera, zapomniałam o świecach. Juz wstawiam piekny, duzy świecznik. Czego jak czego, ale prawdziwego blasku świec hologramy nie zastąpią... Lustra są, po bokach łóka. Sa jednocześnie oknami balkonowymi i wyświetlaczami 3D :) Wierzcie mi, że ta sypialnia na pierwszy rzut oka wyląda zupełnie zwyczajnie, wszystkie gadżety są sprytnie poukrywane :) Moja wyobraźnia czasem mnie przerasta i tworzę w niej rzeczy, o jakich sie nie sniło filozofom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×