Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Foxy_Lady

Erotyczna sypialna

Polecane posty

Kiedyś nagraliśmy się z pewną dziewczyną i wyglądało to dla mnie słabo pomimo ostrego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, dobra strategia Ulli, we własnej sypialni dam gościowi mozliwość się rozgościć, ale w aucie never!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andro to jeszcze zależy od dyspozycji w danym dniu jak człowiek jest zmęczony,wypije za dużo,potem jeszcze seks to rano bywa kiepsko.Nie mówię,że tak jest zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulli, a co było nie tak w tym nagraniu? Anetta, tez jestem ciekawa, opowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie żałuję, że nie mam teraz czasu to fajnie opisać. Tak w skrócie: przeholowałam w klubie z iloscią drinków, darmowych szotów. Mój były(wtedy aktualny) zrobił mi niespodziankę- zabrał mnie po imprezce do hotelu. :) W taksówce jeszcze sie jakoś trzymałam... ale! przeproczyłam próg pokoju i jak nie zaczne rzygać!:O Masakra! Zadnej szczoteczki do zębów, czy gumy do rzucia... nic:O Załatwił mi kawę... Troche upiłąm, po czym mu usnęłam.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście. Ale wiesz, seks jest też formą relaksu, momentem w którym odreagowujesz stres. Jeśli jest to seks weekendowy, jakiś wyjazd, to tym bardziej rozładowujesz cały tydzień. Wtedy właśnie warto się zabawić a alkohol i seks to zajebista zabawa. Dla mnie osobiście to tequila i wino. Ale są tez inne zajebiste do zabawy, np ouzo, rum, szampan... wedle wyobraźni i środków finansowych :-) I zapomniałem jeszcze o czymś. Po skunie są zajebiste odjazdy, więc do barku z alkoholem trzeba wrzucić cybuch i parę gramów zielska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór sobotnio:) Kieliszek wina jest w porzadku, choc osobiscie wolalabym szampana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, zawiodłaś mnie - liczyłem na coś bardziej kosmicznego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielsko... zamienia mnie w zombie :) Pamietam jeden "seks" po jakims haszu, wszystko w zwolnionym tempie i leniwie. Wole jakiegos drineczka czy piwo, a potem szał ciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik z centrum
to ja was zapraszam na te wasze rozładowania stresowe do mnie na gospodarstwo,np na zniwa,wyrzucanie obornika od bydła,świń,potem zbiórka słomy zobaczymy jakie chojraki z was odechce wam się seksu,a spac będziecie jak niemowle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca na roli do łatwych nie należy coś wiem o tym bo swego czasu jeżdziłem pomagać dziadkom ale ja wspominam tamte czasy bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sporo takich przeżyć, ale żadne nie mają kontekstu erotycznego (no może znikomy), więc nie nadają się na to forum... Na co liczyłem? Np na coś takiego: "wypiłam już 6 piwo. To, że jego napletek przykleił się do mojego podniebienia, że nie mógł wyjąć penisa z moich ust dopóki nie zjawili się lekarze ze skalpelem, wyleciało mi całkowicie z pamięci. Pamiętam tylko, że dentysta, aby dostać się do jego zakleszczonego w ustach penisa, musiał wybić mi dwa przednie zęby. Pamiętam też, jego krzyk, gdy spory kawałek rozkruszonego zęba wbił się w trzonek"... Albo coś w tym stylu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolnik z centrum
kiedyś przyjechał do nas kuzyn z łodzi paker jak sie patrzy 8 lat siłowni miesien na mięsniu to z bratem mówimy sprawdzimy go rano wstaliśmy ładowanie zboża na przyczepy pól dnia,obiad i potem zbiór słomy biedak na drugi dzień nie mógł z łożka wstac,a taki wytrenowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca na roli... ja sie napracowalam w budowlance, wystarczy :) Panowie, czy kobieta kiedys dla was zatańczyla? Podobało się? Levvi, wystraszyłes nas Garfieldem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisica, w nieodpowiednim towarzystwie nawet szklanka piwa Cie uśpi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brahmin, za duzo kiepskich filmów ogladasz.;) Nie czujesz klimatu, bidok się wykosztował, liczył na zajebiste rżnięcie... w czesniej nie nigdy się tak facetowi nie zalałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×