Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakas inna

chialabym zrobic mojemu facetowi loda, ale mam opor

Polecane posty

Gość jakas inna

dziewczyny, prosze doradzcie. bardzo chcialabym zrobic mojemu facetowi przyjemnosc w postaci loda, ale troche mnie brzydzi ze jeszcze dobrze nie wsadze go do buzi a on juz sie slini. po prostu dziwnie mi czuc jego sluz z penisa w mojej buzi. wasi faceci tez tak maja? lubicie to? jak to przezwyciezyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas inna
mój też mi wszystko robi, liże dupcie i t d ja też bym mu mogła wylizać dupcie szczerze mówiąc bez oporu, ale jeśli chodzi o oral to po prostu brzydzi mnie poczucie jego sluzu w moich ostach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche alkoholu i puszcza Ci wszytskie hamulce, a jak dojdziesz do wprawy i sie przyzwyczaisz to i po trzezwemu po sniadaniu lub do kawy bedziesz obciagac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas inna
smutno mi, bo jetesmy juz dlugo ze soba, a ja nie moge sie przelamac :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sggl;lh
Jaki śluz?? O czym Ty gadasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzialam jak
ja tam uwielbiam robic mojemu facetowi lodzika i nie rozumiem takich kobiet jak ty. Mnie to musi siłą czasami odciagać od jego penisa bo jak sie dossam to jak odkurzacz...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielono Niebieska zapamiętaj, a jak mu tak zrobisz to po wszystkim będzie na każde twoje skinienie;) A Więc tak on robi koci grzbiet a ty liżesz i całujesz co jakiś czas jego anusa, wciskasz mu tam głęboko języczek i świdrujesz nim mocno nie zapominaj przy tm energicznie trzepać mu konika jak już będzie dochodził to liżesz i wciskasz język coraz mocniej i walisz dalej pena:) Facet spuści się będzie jęczał głośno i długo jak p[osówana dziwka poczym opadnie z kolan na brzuch i osiągnie nirwanę:) Zapamiętaj to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karuzolajna
Nie robiłam tak swojemu facetowi nigdy choć dużo perwersyjnych sztuczek znam ale tą metodę DJADAMOSA na pewno dziś wykorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzialam jak
jak można lizac komuś dupę, to juz jest nienormlane i obrzydliwe:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzialam jak jakby ktoś ci polizał tak do orgazmu to byś inaczej gadał(a) długa droga przed tobą za nim odkryjesz co to prawdziwy sex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas inna
bo gdy mój facet się ostro podniecie, już ma bardzo twardego, to wtedy zaczyna mu cieknąć śluz z penisa. I jak ja sobie mysle, ze mam ssać go i wyssać ten śluz to nie mogę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoczykijka
kumam cie doskonale! wiekszosc facetow, z ktorymi bylam nie "slinila sie" ale byla z jednym, ktory jak tylko wyciagal kutasa ze spodni i ledwo mu stal, a sluz sie ciagnal do ziemi. :/ lubie obciagac, ale to bylo przegiecie, nie potrafilam :/ normalnie taki sciek ze hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sggl;lh
no ale jak robisz loda facetowi to nawet nie poczujesz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony-p
O jakim sluzie ty mowisz? Chodzi ci o sperme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoczykijka
ale autorce pewnie chodzi o pierwsze wziescie do ust. wyobraz sobie to: masz kutasa pieknego z ktorego leci taki sluz, ciagnie sie taka gruba nita na paredziesiat cm. i to takiej konsystencji jak hark z nosa jakis. rzyyyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabiankaa
a jestem dziewicą, ale mam fantazję, że mam penisa w buzi(nie lubię nazwy robienie loda) i ktoś zaczyna gwałtownie nim poruszać i na siłę mi go wciska w gardło i zmusza do połknięcia spermy :P Akurat ja bym chciała spróbować haha wolę połknąć spermę niż być nią czymś polana po twarzy czy gdzie indziej. Rozumiem, że można komuś lizać tyłek, ale odbyt :o :o :O Ludzie bez przesady ile tam jest zarazków kałowych, które pozostają nawet po umyciu, ohydztwo.. i jak to wam się znudzi to własne kupy też będziecie zjadać ? bleeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas inna
no u mojego nie jest az tak bardzo duzo, chociaz niepowiem, jak sie podjara i jest podjarany przez dluzszy czas to z siebie moge zbierac ten sluz, bo tak mnie uświni :o to nie jest tak, ze go nie czuc. czuc go bo jest gęstszy niż moja slina, poza tym posmak tez jakis ma, to jest obrzydliwe :o nawet nie zaspokoje swojego faceta bo sie nie moge przelamac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sggl;lh
wytrzesz to no i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas inna
wloczykija ma racje i chyba dokladnie wie o co mi chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoczykijka
jakas inna - nie wiem jak ci pomoc, ja z facetem sliniacym sie zerwalam m.in. dlatego:/ seks mi obrzydl, zreszta nasz zwiazek nie byl na tle powazny. ale wiem, ze to potrafi mega brzydzic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas inna
no tak, ale przeciez nie powiem facetowi, ze zrywam z nim z powodu tego, bo poza tym jest wszystko ok :( troche czuje sie jakbby to byla moja wina, bo to w sumie mnie brzydzi. Przeciez nie da sie tego wytrzec bo zaraz znow kapie :o a co do lizania dupci, to moze byc przyjemne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sggl;lh
Wytrzesz, robisz loda i potem już nie czuć po to nie leci na raz dużo tylko tak minimalnie przez cały czas. Przynajmniej moja tak mówiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololozvvvbhvby
DJADAMOS jesteś gejem czy bi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupełnie dorosła a mało
doświadczona w tym temacie byłam (jestem?) do niedawna :) myślałam że nigdy tego nie zrobię o czym go poinformowałam.Nie namawiał,nie naciskał.Po prostu nie było tematu.On mnie tam całował😘... po jakims czasie zaczęłam od krótkiego całuska :) A po roku zrobiłam to po raz pierwszy w życiu...nie wiem czy to było idealne czy nie Wiem że już nigdy nie zrobię tego innemu mężczyźnie-On ma wyłączność :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoollLLL
Nigdy w życiu bym chłopaka po dupie nie lizała FUUUUUUUUUUUJJJ rzygi... bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cienkibolo
Wy wierzycie w te słowa DJADAMOSA? Dajcie spokój, on nikomu nie liże d**y, żaden z niego gej, sęk w tym, że jest taka strona, na której gość o nicku DJADAMOS wstawia gierki pełne wirusów z ruskich stron, a użytkownicy ci co mniej inteligentni chcąc się na nim mścić w mało wyrafinowany sposób, loguje się na różnych stronach z nickiem identycznym, do tego jakiego on używa na tej stronie i wypisuje takie bzdety, ogarnijcie. A samo lizanie d**y facetowi może i przyjemne dla faceta, ale upokarzające moim zdaniem, nie pozwoliłbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×