Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojona.

W co ubierać noworodka przy wyjściu ze szpitala?

Polecane posty

Gość zaniepokojona.

j.w. Rodzę w marcu. Napiszcie proszę od pierwsze warstwy, bo nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzx
Przecież to zależy od tego jaka będzie pogoda -to raz a dwa jeśli będziesz zaraz wsiadać do samochodu to też nie ma sensu ubierać nie wiadomo ile warstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według mnie.............
papersa, body....ja bym założyła dalej koszulka/kaftanik, spiochy, kombinezon i zawinęła malucha w kocyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym roku w marcu było już ciepło a 2 lata temu piździło jak nie wiem co. Skąd wiesz jaka będzie pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według mnie.............
ja bym uzależniła kombinezon od pogody. Bo sa i takie bardzo ciepłe na zime i takie dostosowane do pogody wiosennej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMM333
Zależy od pogody, ja rodziłam w maju ale było bardzo zimno wiec ubrałam tak o ile dobrze pamiętam: body z długim rękawem, kaftanik, śpioszki lub spodnie, pajacyk, sweterek, czapeczka, skarpetki i okryłam jeszcze kocem. Możesz ubrać maluszkowi rajstopki w razie co. Zadbaj też o swój ubiór , przede wszystkim dobrze okryj piersi żebyś nie dostała zapalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.wood
wedlug mnie nie za malo?? :o Body, koszulka, spioch, kombinezon i jeszcze owinac w koc?? Oszalalas kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona.
Wiem, że pogoda jest nieprzewidywalna, więc nie ma się co irytować. Dostałam kombinezon taki średnio gruby, nie na trzaskające mrozy, ale myślę, że będzie odpowiedni. Dziękuję za odpowiedzi, bo teraz mam jakieś rozeznanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma przygotowany taki zestaw
body, koszulka, kaftanik, śpiochy, pajacyk, i dwa kombinezony: jeden bardziej zimowy i jeden taki napuszony bawełniano-pluszowy, nie wiem czy wiesz o co chodzi. czapeczka cienka i czapeczka grubsza. To lista którą dostałam ze szpitala, położne same dopasują co ubrać na pogodę jaka akurat będzie. no i kocyk tez kazały wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, ze najlepiej ubierać dziecko w tyle warstw co mamy my tylko że jeszcze dołożyć jedną warstwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
uwielbiam tą ludzką naiwność - położne raczej się nie przejmą tobą ani ubraniem.. ja byłam po cc i żadna nie przyszła mi pomóc żeby małego przebrać czy pomóc nakarmić - od laktacyjnej usłyszałam że mały jest ssakiem i wie co mam robić a położne wogóle się nie interesowały niczym - z wenflonem i cewnikiem się nim zajmowałam i na wyjście też sama ubrałam.. a rodziłam w szpitalu w Krakowie więc nie jakiejś małej mieścinie - urodziłam w październiku - mały miał na wyjście koszulkę, kaftanik, śpioszki i skarpetki, cienką czapkę welurową i w to był włożony do kombinezonu i fotelika samochodowego - przy wyjściu na zewnątrz fotelik zakryliśmy kocykiem a w aucie rozpięliśmy troche kombinezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według mnie.............
sorry, rodziłam trzy razy. Wiem jak ubierałam swoje dzieci i jak je ubieram to dzisiaj. Nigdy ich nie przegrzałam i nigdy też nie ubrałam za lekko. Chorują bardzo rzadko. Doskonale wiem co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitazraz
body, śpiochy , czapeczka bawełniana, skarpetki, pajacyk bawełniany, czapeczka polarowa, kombinezonik dostosowany do pogody , fotelik samochodowy z przykryciem / kocyk, pieluszka do zasłonięcia od wiatru fotelika , i wszystko w tym tmacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma przygotowany taki zestaw
ojtam ojtam akurat w moim szpitalu dziecko na wyjście ubierają położne. tak samo w trakcie pobytu nie przynosimy dla dziecka nic i to one ubierają maluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×