Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rimboo

Podłoga - najmować fachowców?

Polecane posty

Gość Rimboo

Hej, przymierzamy się do zrobienia remontu w domu, a także wymienienia podłogi. Planujemy położyć parkiet - choć nie wiemy jeszcze jaki - niemniej mąż twierdzi, że da radę zrobić to ze znajomym, a ja nie jestem przekonana. Jak myślicie, czy w takiej sytuacji lepiej zlecić to fachowcom, czy robić "na własną rękę". Jak było u was? Przy okazji możecie wspomnieć, jaki parkiet macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina12360
U nas kładliśmy w salonie i pokojach panele i powiem tak bardzo łatwo się kładło panele , pomagał nam mój tata, lecz z płytkami to już wyższa półka i lepiej wziąć fachowca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs2
Taniej ci wyjdzie jak weżmiesz fachowaca .Parkiet po ułożeniu trzeba lakierować kilka razy ,szlifować ,matować( maszyną bezpyłową ).opłaci się fachowiec bo będzie szybko ,dobrze no i z gwarancją Jak nie macie doswiadcenia to będziecie się bujać dłużej ,lakier też trzeba umieć położyć i w sumie wyjdzie drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs2
karolina -czytanie ze zrozumieniem nie boli .autorka prosi o rady ws.parkietu i nie interesują ją Twoje panele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie tylko czy mąż i jego kumpel się na tym znają? Jeśli nie to bym nie ryzykowała i zatrudniła fachowca.Oczywiście sprawdzonego fachowca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taaaaak
Do kladzenia parkietu trzeba jednak fachowca, dziewczyny maja racje. Poszczegolne klepki trzeba docisnac, fachowcy maja do tego odpowiedni sprzet, zle docisniete beda sie albo rozchodzic, albo zrobia sie fale. Reszta jak wyzej pisaly dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimikanka
Ja też uważam, że lepiej zainwestować w fachowca, niż zrywać podłogę po miesiącu "bo się rozłazi". Niby "polak potrafi" ale od czegoś ci specjaliści są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokospoko123
parkiet to nie panele, bez fachowca ani rusz, nie ryzykowałabym samodzielnego kładzenia klepek... to kosztuje, a chyba bym się zapłakała jakby coś zaczęło się rozłazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×