Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marysia z nad morza

dziewczyny polećcie jakąs fajna galerie/centrum handl w warszawie???

Polecane posty

Gość marysia z nad morza

wybieram sie w krótce z dzieckiem i mezem do warszawy i chcielibysmy zahaczyć o jakąś galerie handlową porobic zakupy w wostatnie dni wyprzedazy :) i zeby tam byly jakies atrakcje dla dzieci ;) kompletnie nie znam wawy :) wiec prosze rowniez o adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w złotych tarasach - centrum - najłatwiej trafić :) Arkadia- duuuuże centrum :) również sporo promocji - Aleja Jana Pawła II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv66666c5
masz zlote r tarasy kolo dworca zaraz masz arh kadiie galerie mokotow matko tego jest w c ciula a a dla dzieci ss tam jakies j kulki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złote tarasy : http://www.google.pl/imgres?q=z%C5%82ote+tarasy&hl=pl&tbo=d&biw=1360&bih=629&tbm=isch&tbnid=nW5sVWN_dlDlFM:&imgrefurl=http://warszawskie.blox.pl/tagi_b/10479/Zlote-tarasy.html&docid=r0TyIvgGSFrsOM&imgurl=http://warszawskie.blox.pl/resource/Zlote_Tarasy__1.jpeg&w=800&h=533&ei=H1cOUZLnAcjQhAfe-4DQBA&zoom=1&ved=1t:3588,r:22,s:0,i:222&iact=rc&dur=308&sig=116848392817685677076&page=2&tbnh=183&tbnw=249&start=15&ndsp=21&tx=163&ty=69 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuly mateusz - a jak to możliwe, aby być tak dennym, zdziecinniałym, zasranym debilem jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe19
Arkadia jest super,najlepsza! :) Dziewczyny podały już adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz w tygodniu wystarczy.
Najlepsza Arkadia! Bardzo czytelny układ (idzie się po łuku i nie da się zgubić). Złote Tarasy są zbyt tłoczne i słabo zaprojektowane (jakoś w kratkę), bo jest bałagan. Do tego drożej niż wszędzie indziej, bo wyższe marże. Galeria Mokotów - odradzam, bo mała i układ alejek jest w kratkę, przez co nie wiadomo gdzie się jest. Blue City - świecie pustkami, mało ciekawych sklepów. Reduta - praktycznie zapomniana, ale ma najlepsze ceny w czasie wyprzedaży i najwięcej nieprzebranego towaru, bo mało ludzi tam jeździ. Promenada - odradzam (większość sklepów to jakieś niszowe marki i ceny z kosmosu). Fajne jest jeszcze Centrum Handlowe i Park Handlowy Targówek - tam jest dosłownie WSZYSTKO! Janki bije na głowę. To są takie 2 punkty na tej samej trasie - najpierw CH (tam gdzie Jysk itd.), a kawałek dalej PH (tam gdzie Ikea, Domoteka itd) - w tych 2 miejscach jest mnóstwo sieciówek, plus mega Smyk, plus duży Świat Dziecka, plus mega Mothercare, 2 hipermarkety, a nawet Biedronka :P Jadąc dalej tą samą trasą w stronę Pragi jest kolejna galeria z hipermarketem: Galeria Wileńska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raz w tygodniu wystarczy.
Wszystkie punkty znajdziesz na Google Mapy, nie potrzeba podawać adresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia z nad morza
wow dzieki dziewczyny za odzew :) to pewnie do Arkadii skoczymy :) mateuszku juz Cie tu ocenili :) sprawiedliwie :) kij Ci do tego po co jade i dlaczego jadę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czuły mateusz
jakim pustym trzeba być zeby innych nazwać pustakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyyy
Również polecam arkadię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menu jak u mojej babci :)
Jak dla mnie Arkadia, Sadyba i Blue City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyyy
Autorko, mieszkasz nad morzem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia z nad morza
dziewczyny powiedzcie mi jak daleko będę miała te Arkadie od wlotu do Wawy od strony Katowic?? tzn będę przejeżdżała od strony okęcia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej lubię Arkadię, ale dla dzieci to tam za bardzo atrakcji nie ma. Tzn. niby coś tam jest na górze, ale nic szczególnego. Za to w Parku Wola jest taki plac zabaw z piłkami, zjeżdżalniami itp. (oczywiście płatny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusiol
Na pewno wartą zwiedzenia w Warszawie jest ta galeria: http://klif.pl/ Posiada szeroką ofertę zakupową i jest bardzo przyjemnie zaprojektowana - czas na zakupach leci jak z bicza strzelił (na to również trzeba uważać)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffenka
jasne, że polecam. Najlepiej czuje się w centrum handlowym przy ul. Marywilskiej 44 - wielki wybór, super ceny. Naprawdę warto tam zaglądac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaSmoczyca
byłam wczoraj upolowałam pumki 150 zł taniej i kurteczke tez sporo taniej bo potem byłam w galeri handlowej i miałam porównanie więc waerto na pewno nawet jak macie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerffetka

a wg mnie najfajniejsza opcja na zakupy jest galeria mlociny. jest nowiutka, wiec jeszcze pachnie swiezoscia :D sa spoko sklepy, fajne knajpki (polecam azjatycka mniam :D), gdzies czytalam, ze ma sie tam otworzyc primark wiec juz w ogole mega :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka
Dnia 27.10.2019 o 10:51, Gość smerffetka napisał:

a wg mnie najfajniejsza opcja na zakupy jest galeria mlociny. jest nowiutka, wiec jeszcze pachnie swiezoscia 😄 sa spoko sklepy, fajne knajpki (polecam azjatycka mniam :D), gdzies czytalam, ze ma sie tam otworzyc primark wiec juz w ogole mega :DD

też uwielbiam Młociny, dobry dojazd, wszystkie sklepy które lubie, dużo przestrzeni i ogromna strefa gastro 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co wy z tą arkadią? Tam się największy motłoch zbiera, wiecznie pełno ludzi, nic nie można przymierzyć, bo są kolejki. Trzeba mieć cały dzień żeby tam chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×