Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Racjonalistka123

Co myślicie o tatuażach

Polecane posty

Hm....tak obserwuję polskie społeczeństwo i dalej zacofanie -tatuaż -czyli kryminał ,recydywa itp .... A Wy jak spostrzegacie ludzi z tatuażami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie male czarnobiale ok, jesli mozna je zakryc przy tzw dress code. Ja osobiscie sobie raczej nie zrobie. Co do tych kolorowych zakrywajacych duze partie ciala, to troche kiczowato to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że kiedyś będą żałować, chociaż niektóre tatuaże są świetne, zwłaszcza na plecach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam też w miejscu gdzie
da się ukryć, ale latem gorzej, więc co mogę myśleć?:D nie lubię tylko typowych modnych tatuaży w stylu gwiazdki jebniętej, tramp stampów itp wiem każdy wyraża siebie, robi co mu się podoba, ale dla mnie tatuaż to sztuka więc najlepiej powinien być i symboliczny dla posiadacza i estetyczny spotkałam się z niemiłymi uwagami, ale zdecydowanie były w mniejszości,bo ludzie jednak gryzą się w język i nawet jak im się nie podoba to milczą jak już zwracano uwagę to pozytywnie raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam też w miejscu gdzie
i czy będę żałować.... przemyślałam tę decyzję a mam w życiu regułę że nie żałuję tego co się stało bo to sprawiło że jestem jaka jestem. tatuaż także wpłynął na mnie, wzbogacił mnie więc dlaczego mam tego żałować?:) nawet jak kiedyś będzie wyglądał brzydko nie zmieni to tego ile dla mnie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posuwam marlenkę
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhfvftyfghjh
Myślę, że tacy ludzie są nieco "poszczeleni", skoro dobrze się czują z takim stylem, tak jak ludzie z bardzo mocnym makijażem albo ekstrawagancko poubierani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
wg mnie tatuaze sa ohydne. za 40 lat skora bedzie obwisla a tatuaze okropne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie zgadzam z autorem i takie myslenie juz dawno poszlo w niepamiec tatuaze mi sie bardzo podobaja, ale sobie raczej nie zrobie - boje sie jak bedzie wygladac za 20 lat, w koncu cialo kobiety sie zmnienia (zwlaszcza po ciazach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tatuaż nie kojarzy się z kryminałem, rozumiem, że dla innych to sztuka, ok, ale dla mnie to głupie niszczenie ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy pierdolicie
Tatuaże są zajebiste. Jutro idę sobie pierdolnąć kolejny. Dodam że nie jestem zbirem i nigdy nie byłem karany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam też w miejscu gdzie
przekleństwa są jak przyprawa, tak samo tatuaże zresztą :P ale co za dużo to niezdrowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nananananananana BATMAN
Lubię tatuaże na osobach do których pasują. Ja nigdy go sobie nie zrobię bo wyglądałbym idiotycznie, za to wielu osobom dodaje uroku - takie coś bardzo lubię :) No i jestem fanką tatuaży członków Yakuzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
dobry tatuaż to poezja ,dzieło miło popatrzeć przeciwność to byle jaki bohomaz to już nie tatuaż lecz kić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P-A-B-L-O
U kobiet mnie odpycha. Nie wiem czemu ale jak widzę kobietę z tatuażem to od razu spada u mnie w ocenie o kilka pozycji. Wolałbym widzieć ten skrawek jej ciała w naturalnej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy mi sie tattoos nie kojarzyla z recydywa.. Badzo lubie pasujace u mezczyzn jak i u kobiet tatuaze. Sama mam i bede obic w tym roku 2 kolejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię ale muszą być dobrze przemyślane bo to decyzja na całe życie.Posiadam dwa,w tym jeden biały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] chodzący nieideał Biest jakie masz tatuaże? Mam jeden na posladku, drugi i trzeci jest planowany od wzgorka lonowego przez biodro do posladka...:-P do lata... 22:31 [zgłoś do usunięcia] Teqi Lubię ale muszą być dobrze przemyślane bo to decyzja na całe życie Popieram w 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czysta głupota, dzisiaj trendy a za parę lat szpetota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfnalaseczka
Sama mam dwa i na pewno w przyszłości zrobie kolejne,dla mnie spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek 35
No cóż jeśli mam być szczery to teraz ich żałuje , a u kobiet nie podobają mi się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek 35
No cóż - mam ich sporo -naprawdę ****ardzo kochałem - oczywiście traktuje to jako sztukę ale byłem młodszy wszystko widziałem inaczej . Trochę utrudniają mi życie -teraz wiem ,że nie zrobił bym ich tyle . Gadajcie w wyzwolone społeczeństwo itp ale to g***o prawda u nas dalej jest zaścianek - parę razy przez nie nie dostałem z******tej pracy i miałem wiele innych sytuacji , których nie chce mi się opisywć. Jedynie czego nie żałuje to inicjałów mojej kobiety i syna ( ale ich nie widać ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, to jest prawda. Tatuaży w widocznych miejscach (przedramiona, szyja, twarz, dłonie itd) lepiej nie mieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×