Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa Helena

Problem - Przejście z Diane 35 na Regulon

Polecane posty

Gość Ewa Helena

Witam, mam taki problem, otóż przez pół roku brałam Diane 35 na trądzik, później miałam ją zmienić na Regulon, ale po ostatniej tabletce Diane 35 zrobiłam przerwę na krwawienie i dziś 7 dnia przyjęłam 1 tabletkę Regulonu, jednak w ulotce jest napisane, że w przypadku zamiany pigułek należy przyjąć regulon następnego dnia po ostatniej pigułce innej firmy (w tym przypadku Diane 35) I teraz nie wiem co robić... ­ No i tu też każda gada co innego, jednej lekarz zalecał robić 7 dni przerwy, a drugiej już nie, paranoja :O http://www.netkobiety.pl/t14291.html :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdoly ja zmienialam juz pare razy markę tabletek anty i za każdym razem robiłam tak opakowanie - 7 dni przerwy - zaczynam opakowanie innej marki. I każdy lekarz moj mi mowil ze skuteczność jet zachowana i ja jakos do dzis w ciazy nie jestem ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marne prowo hahhaaaaaaa
nie slyszalas ze we Francji Diane35 jest zabroniona bo bylo duzo przypadkow smierci po tym syfie ?????? ja 20 lat temu bralam Diane35 i juz wtedy byla mowa o tym ze ten syf powoduje raka watroby, a wiec zryj dalej i faszeruj sie bo koles kondona nalozyc nie chce:-O wsploczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrr
A Tobie lekarz co zalecił? Przecież ktoś wypisywał Ci receptę... We Francji Diane 35 jest już wycofana ze sprzedaży, mają potwierdzone przypadki nowotworu po niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Helena
marne prowo hahhaaaaaaa - No przecież napisałam, że już nie biorę, a brałam ze względu na trądzik, książkowo 6 miesięcy, tyle ile maksymalnie można brać Diane 35, tak jest na ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Helena
japierdziu - To dobrze, bo też tak właśnie zrobiłam, czyli 7 dni przerwy, a powiedz mi czy po Regulonie jakieś zmiany zauważyłaś? Większy biust czy ładniejsza cera? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Helena
I też się pytam, bo na forum z mojego linku dziewczyny mówią, że jeśli jest ten sam skład tabletek to można robić 7 dni przerwy, a jeśli to się od siebie różni to trzeba przyjąć dzień po dniu, ja już zgłupiałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Helena
Ten komentarz mnie przeraził :O : ­ ­ "betil83 Dobry Duszek Forum Zarejestrowany: 2009-12-22 Posty: 127 ­ Re: zmiana tabletek. Jak to w końcu jest? ­ Moja kumpela była dokładnie w takiej samej sytuacji.... lekarz mówil co innego, ulotka co innego... teraz jest w ciazy...dowiedziała sie w czwartym miesiącu, wciaz przyjmując tabletki. Lekarz który poinformowal ja o jej błogosławionym stanie byl zdziwiony, że tamten zalecał rozpoczęcie nowego (innego)listka inaczej niz sugerowała ulotka... Może warto zatem skonsultowac ten fakt z kilkoma lekarzami. ­ Historia na faktach...nie sciema"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marne prowo hahhaaaaaaa
a odpowiedz na twoje glupie pytanie jest prosta: lekarstwa bierze sie tak jak w ulotce. i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Helena
Tylko, że w tej kwestii zdania są podzielone jak brać, teraz nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Helena
I jeśli teraz nie będę do końca zabezpieczona, to czy przy drugim opakowaniu Regulonu już będę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czym zdania są podzielone? W internecie są laski które tną sie dla Justina biebera bo widzialy jak jara ziolo i co.. To internet, a nie ulotka wypuszczonego do OGÓLNOPOLSKIEGO obiegu leku, w której wszystkie informacje muszą byc zawarte i prawidłowe. Jesli wzięłas tak jak mowisz to zabezpieczenie sie nie zmienia. Ja przechdozilam z novynette na regulon (czyli z małej ilości hormonów na większa) i jakos nic mi nie jest a jak mowie biorę regulon juz pol roku wiec jakas ciążę bym zauważyła. Zawsze czytaj informacje w ulotce i tak pi razy drzwi słuchaj sie lekarza/lekarzy, czasami przy specjalnym leczeniu mogą oni mowic co innego niz w ulotce ale to zeby leczenie było np skuteczne, a zazwyczaj powinni sie zgadzać. Ja po każdych tabletkach anty mam wieksze cycki :D wiec tutaj jest na plus Z cerą mam troche problemów ale zaczęły mi sie miesiac temu i raczej od zmiany kosmetyków a nie od leku który biorę juz pol roku Ogolnie jestem z regulonu najbardziej zadowolona bo to pierwsze tabletki po których nie miałam dużych zmian nastroju i które praktycznie nie wpływają na moj organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×