Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

podlasianka***

ZWYRODNIENIE KREGÓW SZYJNYCH

Polecane posty

jak sobie pomoc? byłam pol roku na masażu i ustawianiu kregów, ale znow sie odzywa... a panicznie boje się znow ustawiac, wtedy był 1 raz i nie wiedziałam jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapisz sie na zabiegi
albo po prostu tabletki ja zazywalam Nimesil pomagalo ale na krotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli tabletki pomagają na krotko to nie:) poza tym duzo pracuje przy kompie nawet po godzinach na kafe:D ze głowa potem ruszyć nie mogę, masakra! juz 2x zapisalam się na ustawianie i nie pojechałam, panicznie się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimikanka
Niestety, jest to problem, z którym borykać się będziesz już do końca życia. Twój tryb życia nie jest tu niestety pomocny - już teraz lepiej pomyśl o zmianie stylu pracy, bo niestety będzie coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę zmienić stylu pracy, co najwyżej ograniczyć siedzenie przed kompem po pracy, praca biurowa wiąże się niestety z siedzeniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e,lkfnewinf
ja mam gorset zakladam na godzinke, dwie dziennie jak sie budze z obola szyja biore tabletke przeciwbolowa i gorset zakladam na 2 godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno niezła jest ta poduszka medyczna do spania, bo wtedy kręgi są w linii,zastanawiam się nad tym, macie taką w domu? jak tak to mam pytanie czy rzeczywiscie dobrze sie na niej spi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e,lkfnewinf
mam w domu taka spi sie bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e,lkfnewinf
jak siedzisz przy komputerze moglabys wlasnie ten gorset zakladac odciazylby ci kregi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e,lkfnewinf
gorset pomaga trzyma cala szyje w ryzach i mniej sie mecza kregi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e,lkfnewinf
ja dostalam za 5 zlotych ale kosztuje okolo 50 sa wymiary ale to w sklepie dobiora ja mialam refundowany z nfz ze wzgledu na chorobe zobacz u lekarza moze tez uda ci sie zyskac refundacje tylko za dlugo dziennie nie wolno go nosic bo slabna miesnie wtedy godzinka dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e,lkfnewinf
acha i popatrz na wodne poduszki ortopedyczne podobno sa super-ale kosztuja 300 zl:/ mnie nie bylo stac i mam firmy sissel zwykla 120 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, lookne zaraz na allegro, bo w ogóle nie wiem o co chodzi z ta wodną poduchą, cena? faktycznie wysoka ale jakby mialo pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e,lkfnewinf
i dam Ci ostatnia dobra rade jaka dostalam od osob w starszym wieku, chorujacych na zwyrodnienia szyjne NIGDY NIE DAWAJ SOBIE NICZEGO TAM NASTAWIAC CHYBA ZE CHCESZ SKOŃCZYĆ NA WOZKU powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybrałam sie tam po namowach i zachwalaniach koleżanek, które były na takim nastawianiu, powiem szczerze, ze efekt był przez pol roku, zero bólu głowy i zawrotów i ucisku, a miałam naprawdę silne az mnie nosiło,teraz to wróciło, narazie nie jest jeszcze tak tragicznie w porównaniu z tym co wtedy. Nastawianie ledwo przeżyłam, bo jestem panikara...a zdania tez są podzielone jesli chodzi o te niekonwencjonalne matody:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e,lkfnewinf
mysle ze gorset tez by pomogl mi pomogl wlasnie na bole glowy i chec na wymioty wtedy:/ i mniej jest przerazajacy mowie co mi mowiono:) ty zrobisz jak uwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e,lkfnewinf
acha jeszcze chcialabym polecic CI cwiczenia wzmacniajace miesnie kregoslupa szyjnego jesli chcesz? ale moze lepiej zapytaj czy mozesz lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję:), dostałam ulotkę od neurologa z zestawem ćwiczeń i chodzę na fitness dla osób z problemami z kregosłupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e,lkfnewinf
polecam bardziej neurochirurga niz ortopede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, neurolog poleciła mi spotkanie z neurochirurgiem, 1x w m-cu przyjeżdża do mojego miasta jakiś podobno bardzo dobry, muszę się zapisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie na silny ból podskorny zadziala krem z lidokainą i to używany jako opatrunek onkluzywny. To pomoze na krotko a potem bedziesz musiala isc do odpowiedniego lekarza (ortopedy) Ja gdy mialam robiony tatuaż używałam w ten sposob kremu z lidokainą ze strony www.naporost.pl - zakup tam polecila mi kolezanka i od tej pory tam kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwxc49
A co polecicie sklep online z spersonalizowanymi prezentami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka123321a
boli mnie właśnie też szyja, tzn kark przy ruszaniu i barki jak tak mocniej dotknę tam te kości, a jak skręcę dość mocno w prawo to czuję naprawdę mocno :( mam też ból w dole nad pośladkami i nieraz "idzie" w lewą nogę, przy tym zawroty głowy i mroczki przed oczami oraz ogólne "rozbicie" :( czy to również zwyrodnienie jakieś? nie przemęczam się już, nie dźwigam, ale już panikuje. mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×