Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młoda Panna2013.04

Ślub w kwietniu 2013!

Polecane posty

Gość Młoda Panna2013.04

Witam, czy są tu jakieś Panny Młode, które planują ślub na kwiecień tego roku? Jeśli tak to zapraszam, bo ja juz szaleje na całego:) Mam tyle do załatwienia, a w głowie pustka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez biore
slub w kwietniu,dokladnie 20 kwietnia,chodz boje sie ze bedzie zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez biore
masz racje:) a którego bierzesz ślub? jest zielono i kwinta juz kwiaty w kwietniu czy jest szaroburo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez biore
a 6 kwietnia:) mysmy sie zastanawiali na 6 a 20 kwietniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13kas
ja mam 13 kwietnia:)) jakie kwiaty planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez biore
wlasie nie wiem,tez sie zastanawialam nad kwiatami a ty jakie bedziesz miala kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez biore
13.04.2013 fajna data ja tez chciałam 13ego albo 27ego ale obie daty były zajete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13kas
Mi się ledwo z tą datą udało, bo nabożeństwa są tego dnia i dla nas wyjątkowo ksiądz się zgodził:) kwiaty planuję żółte tulipany (b. lubię) tylko boję się, że na wiązankę będą za mało trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez biore
zapytam sie Was dziewczyny o pare rzeczy ile bedzie miec cieplych dan oprocz obiadu? czy macie deser po obiedzie? jakie bolerko macie jak bedzie zimno i jakie buty i czy bedzie miec rajstopy? a co Wasi przyszli mezowie beda mieli na sobie,jak bedzie zimno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13kas
ja robię imprezę tylko dla rodziny. ok 40 osób. dwa dania ciepłe, deser i bufet zimny, tort:) myślę, że ok północy wszystko się skończy (ślub mam o 16) mam własnie dylemat co załozyć na siebie, żeby do kościoła pasowało i żeby nie było mi zimno. sukienkę mam http://slubnydom.pl/pl/i.47.0.0.0/Suknie-Ślubne.html model: fidyi (przy okazji, co o niej myślicie) co do męża, to chciałabym go klasycznie ubrać: czarny garnitur i czarny krawat cienki, biała koszula.. coś tam czytałam, że czarny krawat to tylko na pogrzeb... ale mi taka klasyka się podoba!!! :) a co o tym wy myślicie? rajstopy pewnie! myślę o pończochach. buty na dosyć wysokim obcasie. narzeczony takie lubi, ja też:) a że tańców nie planuję, to moze wytrzymam te kilka godzin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez biore
nie moge otworzyć linka sukienki, 40 osob to nie tak mało :) dla meża super,podoba mi sie ale chodzilo mi bardziej czy ubiera plaszcz w razie zimna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez biore
pończochy tez bede musiala miec,moze byc zimno,ale nie wiem jakie bolerko,moze takie jak kożuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13kas
eehh nie wiem co z tym linkiem:( jak skopiujesz całość (łącznie z html) do przeglądarki do adresu, to i się wyświetli, nie wiem dlaczego nie da się tego odpalic bezpośrednio klikając na link. pomiędzy suknie i slubne zrobiła się przerwa i nie umiem inaczej tego wkleić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez biore
chyba znalazlam,to sukienka prosta z kokarda ? bardzo ładna,skromna,uwazam ze kazda suknia wyglada inaczej jak sie ubierze i nawet w najskromniejszej mozna wygladac odlotowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13kas
tak:) ja chciałam prostą, bo pewnie w tych wszystkich falbanach i trenach to bym się pogubiła;) a co myślisz o dodatkach? jakie do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez biore
jakies piekne kolczyki ktore bedzie widac i bransoletka albo duzy naszyjnik i male kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13kas
kolczyków nie planuję, bo ani nie lubię, a nawet uszu nie mam przekłutych. planuję branzoletkę (rodzinna pamiątka) srebrna dosyć duża, no i nie wiem czy z naszyjnikiem nie dać sobie spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez biore
ja bym wziela naszyjnik,napewno bedzie pieknie wygladac do tej sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamłoda
witam wszystkich, ja mam ślub 27 kwietnia :) wiosna jest piękna i mam nadzieję że pogoda dopiszę. Plener mam w dniu ślubu i bardzo mi zależy na pogodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez biore
super:) mi tez zalezy na pogodzie, w lipcu tez mozna trafic na deszcz tylko ze w lipcu jest cieplo ogolnie a w kwietniu noce sa zimne ale jestem dobrej mysli ze bedzie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, My tez mamy wesele na około 40 osób, ślub jest na 13 w USC a później jest weselisko, tak planuje do 1-2 w nocy. Zobaczymy jak goście:) My mamy obiad, zupa i drugie. Później ciasto, kawa i herbata, następnie zimne posiłki: sałatki, mięsa, jajka itp. W między czasie tort i 3 ciepłe posiłki. Płacimy 165 za talerzyk.Sukienki jeszcze nie mam i pomysłu na nią też:) Teraz czekam na projekt zaproszenia, ale coś mają opóźnienie. Zamówiłam też dziś winietki na stół.Więc do zrobienia mam jeszcze pełno rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie, jak sobie radzicie z ogarnięciem tego wszystkiego? Ja mam głowę pełną informacji:) już sama nie wiem co i kiedy załatwiać. Kolorystykę wybrałam biało bordową na sali, będą biało bordowe tulipany- które uwielbiam:) i w wiązance też mam tulipany, chyba zdecyduje sie na białe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13kas
masz ślub 13.04 i jeszcze nie masz sukienki? tzn nie wybrałaś niczego? ja jak chodziło mierzyć to mi Panie mówiły, że w ostatniej chwili zdążyłam. a skąd jesteś? tzn gdzie będziesz miała weselicho? w jakiej miejscowości? tanio jak na taką imprezę. ja za dwa dania ciepłe, zimny bufet, napoje (bez %) płacę 160zł/os. u mnie też tulipany, ale żółte. czekasz na projekt zaproszenia? a ktoś Ci projektuje, czy zamówiłaś już i czekasz na przesyłkę? gdzie robiłaś? ja własnie jestem w trakcie obmyslania tego, bo późno się robi z zaproszeniami. ja się nie stresuję terminami, powoli sobie wszystko ogarniamy, wczoraj gajerek odebrał mój narzeczony i własciwie pozostaje nam tylko te zaproszenia pozawozić. w połowie marca mamy spotkanie z "salą" zeby ustalić kwiaty i szczegóły i jakoś tak w te 2 miesiące się ogarniemy, ale ja mam zaklepaną już sukienkę i w marcu pierwszą przymiarkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam wszystko załatwione
oprocz sukienki,zaproszen,obraczek zaproszenia zamowiam w przyszlym tygodniu sukienke zaczynam szukac jutro,mam juz pare pomysłow obraczki kupi sie szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13kas
dziewczyny, a co z włosami?? nie mogę znaleźć zadnego luźnego koka, wszystkie upięcia, to jakieś przekombinowane fryzurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwedzia1988
Witam serdecznie Dziewczyny i z góry życZę Wszystkim Szczęścia i Pogody w dniu ślubu :) ją biorę 27kwietnia i mam nadzieję że prognozy się sprawdzą u wiosną zawiera wtedy już na zawsze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś poruszył teman dodaktów więc odpwidam :) ja UWIELBIAM naszyjniki nosze je na co dzień i na ślub tez założylabym taki duzy przykuwajacy uwage (wiem ze nie do kazdej sukni pasuje, ale do wiekszosci tak, jezeli tylko naszyjnik bedzie jednym absorbującym elementem) na dodatek teraz takie naszyjniki są baardzo modne. duzy naszyjnik potrafi nadac charakteru całemu strojowi. trafilam tez na bloga z takimi naszynikami do ślubu i jestem pod wrazeniem http://inspirowanewesele.pl/duze-naszyjniki-slubne/ gdybym slub miala teraz a nie 10 lat temu ... ;) to jestem pewna ze wybralabym taki duzy zwracajacy uwage naszyjnik, najlepiej ten oplatajacy szyje z perel ja na jednym ze zdjec, wyglada bosko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz ludzi ? ile kasy ?
wydali rodzice ? zadłużeni po uszy ? goscie dadzo po 50 zeta nie zwróci wam sie nic potem napiszesz ze przyszli tylko sie nazrec i po 2 latach napiszesz ze ex cie opuscił dla innej a ty siesdzisz z bachorem bez zrodkow do zycia i po hooja ten slub ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×