Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mariola ze Szczecina

Pomysły na przebrania karnawałowe!

Polecane posty

Gość Mariola ze Szczecina

Hejka! Koniec karnawału zbliża się nieubłaganie, więc czas zwiększyć intensywność balowania! Ja najbardziej lubię bale przebierane - uwielbiam niekonwencjonalne pomysły z tym związane. W przyszłym tygodniu idę z moim mężem na bal, na którym chcą byśmy się przebrali za coś związanego z wykonywanym przez nas zawodem. Ja jestem z wykształcenia biologiem, więc postanowiłam się przebrać za bakteriofaga (tzn. wirusa atakującego bakterie), zastanawiam się jeszcze czy za bakteriofaga T4, czy też może T1 (innych nie rozważałam). Mój mąż jest z wykształcenia mechanikiem samochodowym, dlatego postanowił przebrać się za podnośnik - zastanawia się jeszcze, czy za elektrohydrauliczny, czy też może lepiej elektromechaniczny. Już jutro musimy podjąć decyzję, bo mamy mało czasów na uszycie strojów, ale zaprzyjaźniona z nami krawcowa zrobi to w 3 dni, a bal dopiero w sobotę. :) Jak myślicie, fajne mamy pomysły? Macie jakieś inne? A w co Wy się przebierałyście na bale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi się podoba
ja kiedyś przebrałam się za szafę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daannniiiiooooo
Dziwne trochę, za wirusa, za podnośnik. :O Ja to przebierałam się tylko w przedszkolu i pierwszych klasach podstawówki, kilka razy za księżniczki, raz za Myszkę Mickey (wydawało mi się wtedy, że jest ona płci żeńskiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też za księżniczki
ale raz coś mi do głowy wpadło, żeby przebrać się za choinkę świąteczną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty chyba żartujesz!
Bale przebierane już dawno wyszły z mody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za podnośnik, no cóż.jeżeli mu tam trochę wajchy wystaje? To może być zwykły hydrauliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do werewrweerw
hahahahahahahahahaha hahahahahahaha no jakbym was zobaczyla w tych przebraniach to bym ze smiechu umarła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla dzieci stroje karnawałowe kupuje na https://godanparty.pl/ . Mają duży wybór w atrakcyjnych cenach, a i zamówienie bardzo szybko przychodzi do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Jeszcze jakiś czas temu stroje karnawałowe kojarzyły się wszystkim wyłącznie z balami karnawałowymi organizowanymi przez szkoły dla najmłodszych dzieci. Dzisiaj nasze myślenie o tym, dla kogo stroje karnawałowe są tworzone (już nie tylko dla dzieci), a także ich możliwość zastosowania ulega stopniowej, ale coraz większej i coraz trwalszej zmianie.http://www.ornithion...je-karnawalowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka propozycji na przebrania dla dwojga

 Angelina Jolie i Brad Pitt, Beyonce i Jay-Z, David i Victoria Beckham, Rozenek i Majdan, Lewandowscy.

Oczywiście najwygodniej będzie na pewno zamówić sobie gotowe już przebrania, szczególnie ze ceny w sklepach internetowych nie są takie wysokie.... Warto przejrzeć sobie przebrania karnawałowe tutaj https://www.partytino.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×