Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksbsv

ona wypisuje do mojego faceta

Polecane posty

Gość ksbsv

moj facet, z ktorym jestem dopiero ponad miesiac ma znajoma. powiedzial mi, ze byl z nia na kilku randkach przed tym jak mnie poznal. Ale ze ona jakos mu nie podpasowala, wiec nie ciagnal tej znajomosci na takim etapie na jakim poczatkowo miala byc. ta dziewczyna ma 18 lat w tym roku, my 20. widac, ze jest bardzo dziecinna. tydzien temu napisala do niego czy wyjda na piwo. gdy moj facet powiedzial mi o tym, zapalila mi sie czerwona lampka. chcial mnie tez zabrac. Ale po co ja mam poznawac dziewczyne, ktora byla potencjalna partnerka? ;) odmowil wiec, bo powiedzial ze nie jest mu potrzebna przyjaciolka. I teraz mam pytanko, nie czuje jakiegos wiekszego zagrozenia z jej strony. jednak nie jest to komfortowe dla mnie, gdy ona do niego wypisuje. czy ona go podrywala? bo nie sadze, zeby tak szybko przestala sie nim interesowac. kolejnego dnia zreszta napisala jak tam z jego egzaminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łożekk
kumpel kumplowi :D masakra dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksbsv
jakie dzieci :P daj spokoj. moze to. glupi problem, Ale moze mnie frustrowac chyba taka sytuacja? starsi ode mnie na pewno maja podobne 'problemy'. zreszta, jestem szczesliwa i na chwile obecna nie mam wiekszych zmartwien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×