Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość klaudia1617

Franczyza

Polecane posty

Gość klaudia1617

Czy jest tu ktoś kto otorzył jakiś sklep , kawiarnię czy cokolwiek na zasadzie franczyzy? Czy to się opłaca? jak to wychodzi w praktyce? czy na tym można zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga prawda to jest...
Żeby wyjąć, trzeba wpierw włożyć !. I to nie mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanomm
można zarobić, ale musisz się najpierw dobrze zastanowić nad doborem marki. bo na bank nie wszystkie dadzą dobrze zarobić. musisz zrobić rozeznanie, w co warto warto zainwestować, a w co nie bardzo. tutaj sobie sprawdzisz co musisz wiedzieć o franczyzodawcy, żeby określić czy to się opłaca - http://praca.eniro.pl/blog/franczyza-czy-to-sie-oplaca próbuj, bo na tym można dobrze zarobić. zresztą mój kuzyn od 3 lat prowadzi biznes na zasadzie franczyzy, dokładnie fast food i jak na razie radzi sobie dobrze i nie zamierza z niego rezygnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
ja jestem swiadoma że trzeba sporo włożyc, tylko chodzi mi jak dalej z tym jest? czy mozna z tego cos "wyciągnąć", jakie franczyzy polecacie-interesuje mnie jakas kawiarnia badz sklep odziezowy. Moze znacie jakies na ktorych jednak da sie "odkuć":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam franczyzę. Ja się nad tym długo zastanawiałam, ale wreszcie zrozumiałam, że jest to dobry pomysł na początek, bo nie muszę martwić się o nową markę i marketing. Postawiłam na ofertę Evitum i jak na razie wszystko idzie jak z płatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

Ja mam żabkę we franczyzie. Dobra opcja jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Franczyzna w ostatnim czasie staje się coraz popularniejsza, ma jednak swoje ograniczenia i warto jest o tym pamietać decydując się na założenie restauracji tego rodzaju.

Czasami warto jest zastanowić się nad swoją własną kawiarnia i restauracją - szczególnie jeśli mamy już w tym doświadczenie.

Od siebie polecam kontakt z Tchibo coffee service https://www.tchibo-coffeeservice.pl/rozwiazania-dla-biznesu/dla-gastronomii/  Firma oferuje wiele dobrych rozwiazań dla gastronomii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×