Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość letnia_poziomka

Czy myślicie, że to będzie dobry prezent?

Polecane posty

Gość letnia_poziomka

Ostatnio wywołałam zdjęcia u fotografa a zbliżają się walentynki więc pomyślałam, żeby dać mojemu chłopakowi moje zdjęcie w jakiejś ładnej ramce. Co o tym sądzicie? Będzie zadowolony? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia_poziomka
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr
Szczerze i bez uszczypliwosci mysle, ze to beznadziejny pomysl. Gdyby chlopak chcial sam by Cie poprosil o zdjecie. Nie wszyscy lubia miec w domu oltarzyki i przecierac stosy zakurzonych ramek przy okazji kazdego sprzatania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachwycony... sam sobie moze wlozyc twoje zdjecie do ramki, obejrzec je w telefonie, na fejsie.... lepiej jakis konkretny prezent + cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek56
hehe, z tym ołtarzykiem dobre. co do prezentu, to możesz mu kupić jakiś ciekawy t-shirt. taki, dzięki któremu będzie się wyróżniał. rewelacyjne mają na www.megakoszulki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia_poziomka
Nie no chyba zapomnieliscie co to są wlg walentynki, w ten dzień powinno się okazywac miłość bardziej niż zwykle i wgl ale nie wiem co to za dowód miłości kolorowy T-shirt ... A poza tym to nie mówię że mam zamiar mu dać cały zestaw ramek ze zdjęciami, lecz jedno a to chyba nie jest od razu powód do robienia ołtarzyków. I tak ma łyso w pokoju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia78
a ja myślę, że pomysł z koszulką gdzie ma nadrukowane np. wasze foto, albo jakiś ciekawy tekst własnego autorstwa- takie bajery robią na www.megakoszulki.pl - to o niebo lepszy prezent niż kolejne czerwone serduszko, które i tak wyląduje na dnie szafy. poza tym dowody miłości moim zdaniem daje się nie tylko 14 lutego, ale pozostałe 264 dni w roku również- ot. tak moje skromne moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszulkowa22
i jak prezent był trafiony?? ja kupiłam mojemu odlotową koszulkę na www.megakoszulki.pl i zadowolony mój misiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markotna
Kurcze, no nie wysiliłaś się z tym pomysłem. Nawet, jak budżet ograniczony, to i tak nic Cię nie usprawiedliwia. Dla faceta super niespodzianką moze być np. taka jazda sportowa: http://prezentokracja.pl/Drifting_na_torze_z_kierowca/produkt.html Na bank bardziej to zapamięta niż Twoje foto.... :P Przeciez Ciebie ma na co dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia_poziomka
tak, prezent był udany :) Markotna mamy po 16 lat wątpię aby gdziekolwiek ktoś mu pozwolił na taką jazdę bo jak sądzę to jest dla osób pełnoletnich a tak swoją drogą to mógłby iść na to z kumplami aby dobrze się pobawić a nie żeby dziewczyna na walentynki wrzuciła go w auto i sobie śmigaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witek88a
letnia_poziomka,! ja bym się ucieszył z takiego szusowania autkiem. i wiek chyba ma tu niewiele do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniessss$$ka
ja mimo ze jestem kobieta, to bym sie ucieszyła z takiego prezentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołderka????
kołderka? boshe, świat upada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia_poziomka
Zgadzam się z Tobą grandzia :) A co do witek88a to jak dobrze wiem prawo jazdy ma się od osiemnastego roku zycia pomijając fakt o kategorii B1 dla młodziaków na samochody o znaaacznie mniejszej masie niż na takim jak to nazwałeś "szusowaniu autkiem" nie uważacie? Zanim coś piszecie to się zastanówcie trochę o słuszności wypowiedzi ;) A co do jazdy takimi bolidami to jestem za i to byłby wspaniały prezent, sama bym się o taki pokusiła, lecz bym musiała się wybrać do dużego miasta typu Warszawa na taką zabawę dokąd mam niestety bardzo daleko..ale dla tych , którzy mieszkają nieopodal, pomysł super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia_poziomka
Wniosek z tego taki, że wiek jednak gra dużą rolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam noże ceramiczne, obieraczki z ceramicznym ostrzem, młynki z ceramicznym ostrzem i wiele innych ciekawych akcesoriów od Kyocery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia_poziomka
A może młotek ceramiczny żeby wybić sobie prezenty z głowy ? :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xczxcaqew
daj buziaka i koniec kropka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia_poziomka
Buziaki ma na co dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia_poziomka
Melaa79 zależy co kto lubi i w jakim wieku jest ten mężczyzna . Jeżeli gustuje w tego typu koszulkach to prezent będzie trafiony , lecz moim zdaniem trochę słabe że tak powiem ... :/ może coś bardziej kolorowego zabawnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76ffre4
tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandzia2
na początku miesiąca mężowi kupiłam (a raczej sobie, bo ja ją czytam) ksiazke o naturalnych metodach na spokojny sen, bo ten moj cholernik to chrapie jak świnia, a jak zaśnie przede mna to juz nie ma mowy ze ja przespie całą noc. Sama książka jest ciekawa, a porady zaskakująco pomysłowe, kto ma to samo niech poczyta www.zaburzeniasnu.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki ziewwww
swietny prezent - jak spać.... zieeeew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bart__kowa
Ja teraz jestem na etapie poszukiwań prezentu ale uważam że dla faceta to raczej coś z elektroniki, może jakiś gadżet typowo męski...a na pewno nie zdjęcia, ramki itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyuyuyi
ramki i zdjęcia, to można kupić ojcu czy dziadkowi, a nie młodemu chłopakowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flower13.13
Dobry pomysłem na prezent może być jakiś kwiatek doniczkowy, albo bonsai. Do tego ciekawa doniczka ( tu jest spory wybór http://www.sklep.hydroponika.pl/Donice/ceramiczne/) i mamy prezent czy na urodziny czy na parapetówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×