Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luxbuty

Sklep z butami www.luxbuty.pl

Polecane posty

Witam serdecznie. Chciałbym prosić o opinie o moim sklepie z obuwiem damskim i męskim www.luxbuty.pl . W zamian za opinie przewiduję rabaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tworzywo skóropodobne za ponad dwieście złotych? o nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniżka jest w wysokości 5% na dzień dobry po wpisaniu kodu kupwbutach + oczywiście rabaty wpisane już w sklepie za kwotowe zakupy. Można zyskać łącznie 15%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało jak na sztuczne buty. więc nie skorzystam, a dwie pary wpadły mi w oko, no ale cóż, w tej cenie to ja se kupie 5 par.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o obuwie o którym mówisz jest to obuwie marki Big Star. Cena na obuwie firmy Big Star i tak jest niższa niż w sklepach firmowych. Reszta butów jest oczywiści w całości ze skóry naturalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaaaaaaaaaaaaaaa
w opcji "czółenka" wyskakują półbuty i botki- dobrze by było to uporządkować mały wybór rozmiarów danego modelu na kilkanaście butów, które oglądnęłam przy jednym nie było opisu- no ale to drobiazg i brak małych rozmiarów (noszę 33/34) na plus-dobre zdjęcia, można w miarę dokładnie oglądnąć buty nie czytałam- ale widziałam, że są pomocne zakładki typu 'jak kupować', 'jak dobrać rozmiar' itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikia1234
trochę drogo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty trochę drogie nawet z rabetem 5% nie bardzo wychodzi cena. Ale fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za opinie. Bałagan w kategoriach poprawiony. Małych rozmiarów ogólnie wśród moich dostawców jest jak na lekarstwo. Robimy co możemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwonyMotylek123
Nie znam owego sklepu, ale mogę polecić inny świetny sklep http://www.merg.pl/ Ogromny wybór butów, bardzo atrakcyjnych cenach, a dodatkowo maja tam teraz super promocję. Ja już dokonał u nich zakupu i jestem mega zadowolona. Oto mój nowy nabytek http://www.merg.pl/product-pol-12492-Niepowtarzalne-BOTKI-Damskie-na-Szpilce-Skora.html Są piękne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×