Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sevil

Problem w dniu ślubu?

Polecane posty

Gość Sevil

Czy z którejś z Pan zdarzyło sie miec "ciężkie dni" w dniu swojego slubu ? Zapewne tak. Jak sobie z tym radzic zeby czuc sie komfortowo i cieszyc sie nie myslac o problemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domyślam się, że
a tabletek anty bez przerwy wziac nie mozesz ? jeszcze zależy jak znosisz, ale znam takie co potrafia mdlec w tych dniach i tak troche glupio zemdlec np przed ołtarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablablaaaa
ja dostałam miesiączke dzień przed śłubem... nigdy nei brałam tabletek anty, a okres najzwyczajniej w świecie się spóźnił... Generalnie zadzwoniłam do ginekologa czy ma jakąś radę albo na "szybko" jakieś tabletki może zaproponuje, a on uznał, że już za późno na tabletki ale mam spróbować z wit. C. brać uderzającą dawkę. No i to pomogło... brzuch nie bolał, a krwawienie było znikome (tak jak ostatniego dnia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablablaaaa
aha, no i ja się pocieszałam cały czas, że są gorsze rzeczy od okresu :) np mega wielki katar albo wysypka na twarzy :) Grunt to odpowiednie nastawienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sevil
Tez tak mysle dobre nastawienie to grunt ale z ta witamina C. to dobry pomysł pod warunkiem ze to naprawdę działa i nie bedzie skutkow ubocznych heh Czarne mysli tylko przychodza wtedy jesli pomysli sie ze tu ma sie "te dni" a tu biała suknia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokospoko123
witamina C to dobry pomysł :) na tydzien przed spodziewaną miesiączką dobrze jest brać. obkurcza naczynka krwionośne, więc dzięki temu krwawienie jest niewielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sevil
Duza ilosc witaminy C. to znaczy ile? 2-3 tabletki dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajubajubaju
no raczej więcej.. 6-7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×