Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wymagania pracodawców???

Nie dostałam pracy bo nie mam ani nk ani fb

Polecane posty

Gość wymagania pracodawców???

portalu społecznościowego. Mam 21 lat. Niedawno skończyłam technikum. Byłam dzisiaj u faceta który szuka dziewczyny do spraw administracyjno-biurowych. I co? Popatrzył na moje świadectwo, średnia 4,8 Popatrzył na moją mature: matematyka 80% język polski 94% angielski 70% polski roz. 90% polski ust. 100% ang. ust. 70% historia roz 81% wos podst. 80% Oraz zobaczył mój dyplom technika. Oraz dowiedział sięo tym że będę studiować ekonomie. Pytał się mnie oto czy mam fb lub nk. Powiedziałam mu że nie. Że dawniej miałam naszą klase, 40 znajomych, na fejsbuku 50 znajomych a on do mnie z tekstem że mnie nie zatrudni ponieważ jestem mało komunikatywna. A inna dziewczyna po liceum, bez zawodu, bez matury, weszła po mnie i dostała to stanowisko. Czy naprawde konieczne jest założenie portalu społecznościowego by dostać pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet pewnie glupi, chyba
ze te mala komunikatywnosc wywnioskowal na podstawie twojego zachowania, moze myslal, ze choc wirtualnie sie komunikujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagania pracodawców???
Dziewczyna którą zatrudnił ma same wady. - jest trochę otyła - w dodatku jest niska - i jest samotną matką Różnica między mną a nią jest taka że ona jest córką bogatych rodziców i ten pracodawca chyba ich zna. W dodatku założyłam sobie dzisiaj specjalnie fikcyjne profil na nk i na fb. Wychodzi na to że jest bardzo komunikatywna. Na nk ma 884 znajomych Na fb ma 1158 znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli nie masz fb ani nk
to znaczy, że nie istniejesz. po co zatrudniać kogoś kogo nie ma?:O zastanów się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagania pracodawców???
No cholera ale mnie to nie jest do szczęścia potrzebne? Po co? Po to tylko by pochwalić się liczbą znajomych jakich posiadam???? albo wklejać głupie fotki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli nie masz fb ani nk
...albo dostać pracę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest jeszcze ktoś na tym
świecie kto nie ma tych gówien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.o.ś.ć
To prowokacja!!!! Jak można komunikatywność mierzyć ilością kont społecznościowych w necie. W necie, to każdy jest śmiały, o odwadze nie wspominam (bo to wiadome:D), gorzej jak real zagląda w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam.....
kiedyś kilka lat temu założyłam konto na nk, ale zaraz zaczęła do mnie wypisywać jakaś dawna koleżanka wariatka, która chciała się spotkać, a ja nie miałam na to ochoty (nie mój świat po prostu), więc szybko skasowałam. Potem ta dziewucha nachalnie przez kilka lat pisała do osoby z mojej rodziny co tam u mnie i czy się z nią spotkam, żeby dać jej kontakt. Nigdy więcej żadnych nk, a facebook tym bardziej. Znajomych nie mam w ogóle, bo jestem typem samotnika, na co mi takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agafix
porażka, nie wyobrażam sobie jak młody człowiek w dzisiejszych czasach może nie mieć konta na facebooku, po prostu żal, jestem jeszcze w stanie zrozumieć osoby urodzone przed 1980 rokiem i ich technologiczne zacofanie, ale młodych ludzi nie mających tam konta i znajomych nigdy nie zrozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam.....
zacofane są wlasnie takie pustaki ekshibicjonisci co mają tak nudne puste zycie, że muszą zakladac jakies glupie konta, pokazywac swoje zdjęcia, chwalic sie gdzie to nie byli, chwalic sie bachorami albo tym, że zlapaly męza, to jest wlasnie smieszne i dziecinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yu6u
OFERTA DLA STUDENTÓW i nie tylko Hej, Oferuję Wam pracę w sam raz dla studenta lub osoby która chce dorobić ;) sama nim jestem i bardzo polecam! Wystarczy zarejestrować się na stronie: https://www.studentswatch.pl/student/rejestracja?ref=15446 nie wymagają żadnych danych osobowych! Wypełniamy ankiety w zamian za które dostajemy nagrody i GOTÓWKE którą przelewają na konto. Firma jest w pełni wypłacalna. Co prawda to nie duży zarobek, ale starczy na imprezkę, czy fajny ciuch polecam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×