Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomóżcie co zrobić_

Może były Kobietki w podobnej sytuacji?

Polecane posty

Gość pomóżcie co zrobić_

w środę miałam wizytę u gin. 25 tydzień ciąży i w tym samym czasie miałam spotkanie w urzędzie pracy i całkiem mi to z głowy wyleciało. Co zrobić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko masz na jedna godzine? no bez przesady, urzad jest czynny 8 godzin a lekarz tez nie przyjmuije chyba godzine:O robisz problem z niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie pomaga
mozesz wziąć zaswiadczenie od lekarza, a jak masz spoko babki w urzędzie, to idz i powiedz, że byłaś u lekarza i na badaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isc dzien wczesniej
iść dzien wczesniej i wyjasniec o co chodzi, powinni zrozumiec i nie robic problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko ale napisz
idź do tego lekarza i weź jakąs karteczkę,że u niego byłaś:) Zanieś do UP,masz na to tydzień od czasu kiedy miałaś mieć podpis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w środę yyyyy
a dzisiaj jest wtorek ? czyli minął tydzień ? noo ... trzeba się było zgłosić od razu w czwartek z notką od lekarza teraz to życze powodzenia, ale próbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko ale napisz
Co Wy się tak czepiacie???:/ Kobieta jest w ciąży i pewnie stresowała się wizytą u lekarza...wyleciało jej z głowy że miała iść do UP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ja sie nie czepiam
rozumiem, ze mogła zapomnieć, ale przypomniala sobie o tym dzisiaj ? i tu nie chodzi o czepianie się jesli ktoś miał do czynienia z UP to wie o czym mowa a autorka zamiast tu siedzieć, powinna lecieć do lekarza, po tę kartkę i do Urzędu, bo jesli faktycznie ma na to siedem dni, to ten dzisiaj właśnie mijaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie co zrobić_
właśnie tak się stresowałam że całkiem mi to z głowy wyleciało! Dzisiaj się przekonałam jak można liczyć na moja gin której płace i to wcale nie mało! Wypieła się i nie da zwolnienia jedynie umówić się na wizyte i oczywiście zapłacić. . . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko ale napisz
w sumie nie masz się czym przejmować:) Jak masz fajne babki w UP to może jakoś to przejdzie bez zwolnienia. Jeśli nie przejdzie,to nie masz się co martwić.Wyrejestrują Cię na 4 miesiące.Kobieta w ciąży i tak nie musi być nigdzie ubezpieczona aby mieć ubezpieczenie zdrowotne.Po 4 miesiącach znów się zarejestrujesz. Aaa i zmień lekarza skoro nie możesz na niej polegać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie co zrobić_
dziękuje za odpowiedź:* na pewno nie zrobiłam to celowo tylko tak się przejęłam ta wizytą że całkiem zapomniałam. Właśnie szkoda mi zmieniać bo jest dobrym lekarzem ale dzisiaj się zawiodłam po całej linii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×