Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Larissa.

Zawód- striptizerka

Polecane posty

Witam, zastanawiam się ostatnio czy nie dorobić tańcząc w klubie gogo. Jednak nie wiem jak wygląda ta praca "od kuchni", nigdy nawet nie byłam w takim klubie, jedynie czytałam książki na ten temat i ewentualnie filmy, jednak wiadomo tak wszystko jest wyolbrzymione. Cz któraś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie i mogłaby się podzielić? Lubię tańczyć, jestem osobą otwartą, myślę że mam niezłą figurę. Obawiam się tylko jakiś facetów, którzy będą chcieli czegoś więcej. Nie chciałabym dać się obmacywać, lub świadczyć usługi seksualne. Czy taka tancerka jest chroniona przed takimi facetami? Dziękuję za poważne odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roland22
Larissa ma warunki...nadaje się do tej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się dwóch rzeczy- mojego bezpieczeństwa i reakcji w obecnej pracy. Dlatego zależy mi na info od kogoś kto orientuje się w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roland22
Olewka...Larissa...co? gadalem nie zanęcisz to leżysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roland, oj tam, póki co nie zanęcam...jeszcze mi za to nie płacą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roland22
I Ci nie zapłacą...znają cię na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam na innych forach coś w tym temacie, i powiem szczerze, ze to wcale nie jest tak jak mi się wydawało. Chyba jednak dla kasy nie potrafiłabym dać się traktować w taki sposób. Generalnie tancerek się nie maca, no ale co jak się trafi jakaś świnia, która niby to przypadkiem dotknie tu i tam, trzeba mówić mu czułe słówka, macać, podniecać, a on np jest nachlany, spocony, smierdzi....blee nie dałabym rady,a gdybym miała wybierać sobie facetów do których chciałąbym podchodzić to duzobym nie zarobiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roland22
A nie mówiłem....sam się dziwię że piszę z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmata z ciebie- masz jakis kompleks? To wyp*** z tego tematu i sie nie wypowiadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony...narzeczony
moja dziewczyna kiedys tez sie bala sprobowac, doradzilem jej ze jest piekna i nie ma sie czego wstyzic, to dodalo jej na tyle odwagi ze zdecydowala sie sprobowac... od tamtego czasu ona pracuje w tym samym klubie a od paru miesiecy jestem najszczesliwszym facetem na ziemi bo jest moja narzeczona i we wrzesniu bedzie moja cudowna zona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roland22
Znam takie harpie jak ty...ludzie olewka ...to faktycznie szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadowolony...a nie obawiałeś się, że ktoś ją może tam źle traktować? Jeśli jest taniec na osobności to ochrona nie za dużo może pomóc, a może się mylę? Miała kiedys jakąś trudną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roland22
idź na ulice jak cię cipa swędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roland...domyśliłam się że już jakaś zakompleksiona dewotka chciałaby być Tobą ;) Ale Roland jest tylko jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony...narzeczony
Larissa nie obawialem sie bo ten klub w ktorym ona pracuje ma ochrone ktora dba o to zeby jej sie nic nie stalo. miala moze raz czy dwa jakies nieprzyjemne sytuacje ale ochrona od razu zareagowala. Poza tym to byla bardzo pozytywnie zaskoczona reakcjami innych facow w klubie i poza nim, oczywiscie ciezko uniknac dotykania i obmacywania podczas tanca jesli schodzi ze sceny do publicznosci.....ale kwestia przyzwyczajenia, teraz ja to nakreca a dawniej krepowalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×