Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brawurka78

Surówki

Polecane posty

Gość rtyrty
kapusta pekinska, marchewka, cebula, papryka, majonez i przyprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo pekinska pomidor marchew i majonez b. dobra nawet ja lubie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mowa o surówkach czy dodatkach do obiadu na ciepło...? Bo piszesz o marchewce z groszkiem i szpinaku. Jeśli faktycznie surówki to może być: - marchewka (tarta), sama lub z jabłkiem lub jeszcze z chrzanem - por, marchewka, jabłko - kapusta pekińska, marchewka, kukurydza - kapusta kiszona, cebula, marchewka - surówka z selera (nie robiłam, ale na necie na pewno są przepisy) - buraczki na zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikkla
- przeróżne miksy sałat, z dodatkiem innych warzyw, kiełków i różnymi sosami na bazie winegret, samo to może dać inną w smaku surówkę na każdy dzień miesiąca - marchewka z pomarańczami albo z jabłkiem - marchewka z chrzanem - surowe buraczki starte na grubej tarce, do nich winne jabłko, oliwa, do smaku sok z cytryny - cykoria, pomidorki koktajlowe, sos z jogurtu greckiego, szczypty cukru, soli, soku cytrynowego - leciutko zblanszowane brokuły, papryka (dla wyglądu najlepiej żółta), pomidory, cebula, można dać surowe pieczarki w cieniutkich plasterkach; doprawiamy octem balsamicznym, oliwą - czarna rzodkiew z jabłkiem i śmietaną/jogurtem - seler z jabłkiem, rodzynkami i sosem majonezowo-jogurtowym - kalarepa z marchwią, sokiem cytrynowym i oliwą - kalarepka w sosie jogurtowo-chrzanowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peachean
Moja ulubiona to kapusta kiszona + marchewka, do tego parę łyżek oleju rzepakowego (lepszy od oliwy z oliwek, bo nie ma swojego smaku), sól, pieprz i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×