Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uprawiacie?

domowa uprawa ziół

Polecane posty

Gość uprawiacie?

czy można cieszyć się cały rok własnymi świeżymi ziołami? tak sobie myślę czy wystarczy kupić i wysiać nasionka podlewać i czekać na plony, czy może uprawa ziół to wyższa szkoła? czy może są jakieś okresy kiedy zioła rosną lepiej a kiedy wcale nie rosną? póżniej wiadomo można doniczki wystawić na dwór ale zimą i np teraz to na domowym parapecie też urosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zeszłym roku posadziłam kilka różnych ziół, ale nie wszystkie mi wzeszłym, a niektóre wzeszłym i zaraz padły. Przyjęła się bazylia, natka pietruszki, koperek (ale bardzo marny), oregano, lubczyk. Szybko padły mi szałwia i kolendra. Natomiast w ogóle nie wzeszedł tymianek, rozmaryn i coś jeszcze, ale już nawet nie pamiętam co to było... siałam z nasion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZawszeCiekawaaa
Ja niestety póki co nie uprawiam ziół... Ale teraz robię remont kuchni i po skończeniu go mam zamiar ustawić kilka doniczek.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minipzza
ja choduję bazylię, zawsze długo ją mam od wiosny do jesieni. próbowałam natkę piertuszki i koperek, ale nie wyszło. mam teraz lubczyk, ale ledwo się trzyma. a próbowaliście rukolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamierzać też uprawiać zioła, może ktoś poda kilka rad jak wogóle zacząć, co kiedy i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam ale jakoś mi to nie wychodziło niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×