Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarynka555

Jaki ekspres do kawy kupić? Czym kierować się przy zakupie?

Polecane posty

Gość katarynka555

Witajcie! Doradźcie proszę, czym należy kierować się przy wyborze ekspresu? jakie konkretne modele/marki byście polecili? Szukam sprawdzonego i w miarę taniego modelu... Zależy mi też, żeby był łatwy w obsłudze i CZYSZCZENIU. Aha...i musi mieć funkcję parzenia pysznej Cappuccino Ktoś ma taki model? Polecicie coś? Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Ja mam De Longhi ale był drogi (4tyś).Kup z funkcją spieniania mleka i lub dodatkowo capuccino.Najlepiej gdyby miał wbudowany młynek ale te są droższe niż tylko na mieloną .Odradzam na kapsuły ,bo choć ładne to pijesz drogie smieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarynka555
cena też gra dużą rolę. szukam sprawdzonego modelu, ale nie za kilka tys:( no i funkcja spieniania mleka jest obowiązkowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agat.ka
Ja kupiłam niedrogi ekspres ciśnieniowy na kawę mieloną firmy Cookworks za 70zł, bardzo go lubię, posiada funkcję spieniania mleka. Mój mąż pije z niego espresso a ja robię pyszne cappuciną z duuużą ilością piany albo latte, super :) jest bardzo łatwy w użyciu i wszystkim smakuje moja kawka , polecam :) znajdzieszz go na allegro. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka22
a co sądzicie o ekspresach saeco? słyszałam,że są niezawodne, a i cenowo nie przerażają:) ma ktoś? co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka chleba ze smalcem
Ja mam delonghi bean to cup, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kolorów nie uzywa się
zależy jak ciśnieniowy to ile ma barów , chodzi o ciśnienie im więcej tym lepiej, najlepsze są kawy ze świeżo mielonego ziarna czyli dobrez by było jakby miał młynek , żeby cały aromat z kawy wydobyć , a jak przelewowy to już się tak nie znam bo takiej kawy nie uznaje ;) ważne są sprawy odkamieniania i gwarancji, taka sprawa ile wody zuzywa i jakiej wielkości jest zasobnik na wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saeco nie do końca dobry
te które mają dużo funkcji lubia sie wieszać i np kawa mielona trafia do smietnika bo się coś zatnie, krupsa są dobre tylko niestety drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam saeco nina plus
I złego słowa powiedziec nie mogę. Cena całkiem przystępna i mam go kilka dobrych lat bez żadnej usterki. Jest też bardzo poręczny do mycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginger_ka
mam saeco od paru lat i jestem bardzo zadowolona. Nie zgadzam się, że sprzęty, "które mają dużo funkcji lubią się wieszać". Myślę, że wszystko zależy od sposobu eksploatacji i prawidłowego korzystania z ekspresu... Mój model (Saeco Via Veneto de Luxe Black) ma15 barów i regulację emisji pary, więc zawsze mogę sobie wybrać bardziej lub mniej spienione mleko. Jest łatwy w czyszczeniu i cicho pracuje. Dobry cenowo za taką jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam teraz jakiegoś taniego a dobrego ekspresu do kawy ale to chyba niemożliwe :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tani to dla Ciebie taki kosztujący ile? Ja mam za 1500 zł i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HakanNN

Ja zwykle kieruje się renomą sklepu z którego kupuje. Jak dla mnie w tym momencie zdecydowanym numerem jeden jest sklep - www.Cafitesse.pl , świetne ekspresy ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ekspres do kawy kupiłam w sklepie który sprzedaje sprzęt do gastronomii, więc mam pewność że jest świetny i zaprojektowany do długiej i intensywnej pracy 🙂 Polecam goga-gastro.pl, jak czegoś nie wiesz to pytaj, są bardzo pomocni 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

De Longhi są chyba najlepsze. Też mam strasznie drogi, ale ma wszystkie funkcje, mimo że ja najbardziej lubię espresso akurat. Od lat się nie zepsuł 🙂 Czyszczeniem, odkamienianiem zajmuje się mój facet, więc mogę powiedzieć że jest bezproblemowe. W każdym razie dla mnie - nie wiem jak dla niego 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×