Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dusiunia

przerwa od seksu przed slubem- czy warto???

Polecane posty

Za 2 miesiace wychodze za maz. Zastanawiamy sie czy zrobic sobie przerwe od seksu az do nocy poslubnej... co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychiatra Iron Majdan
Zapytaj doktora drejfusa jest oryginałem w tej sprawie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakim celu? Myślisz, że po przerwie 2-miesięcznej będziesz mogła wianek na głowę założyć? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co Wam ta przerwa skoro i tak już współżyjecie? kontynuować dalej a nie męczyć się. Dwa miesiące bez seksu? to o dwa miesiące za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen- mysle ze po takiej przerwie rzucimy sie na siebie i seks bedzie jeszcze bardziej ekscytujacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja preferuję raczej wprowadzanie nowości, realizację fantazji niż przerwy. Ale każdy robi jak lubi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... urozmaicenie seksu po slubie... brzmi ciekawie... a co np masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granicą jest dla mnie libertynizm i trwałe okaleczenie ciała. Nie mam tez zapędów bi, nie podniecają mnie inni mężczyźni. Cała reszta zależy od pomysłowości mojej i kobiety, którą bzykam. Ale każdy ma granicę w innym punkcie, więc to, co mnie wydaje się OK, dla Ciebie może być daleko poza granicami tego, co jesteś w stanie zrobić ;-) Największe odpały mam w stronę brutalności i chamstwa. Sam tez godzę się na to, by np dostać strzała z otwartej po to, by mnie sprowokować. To jeden z przykładów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga;;;;
i tak już zgrzeszyliście więc to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blek
duska litości nie nudzi cie to?? naprawde?? to podziwiam .....autentycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle, ze dobry pomysł
ale 2 miesiące to chyba długo tak 3 tygodnie-miesiąc wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zdecydowalismy sie posunac w lozku o kilka kroczkow dalej i bylo bosko... nowe pozycje, nowe pieszczoty... odkrywamy swe ciala z kazdym dniem... Kiedys nie spotykalismy sie przez 2 miesiace i jakos dalismy rade ale ja niestety musialam uzywac paluszka przed snem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiac to krotko na celibat jak dla nas bo spotykamy sie raz na 2 tygodnie wiec seks uprawiamy raczej rzadko z racji dzielacych nas kilometrow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja kobieta pewnie sie przy Tobie nie nudzi:-) musze sprobowac zwiazac mojego ukochanego i sie troche zabawic... al e to dopiero po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooojeeezu
znaczy nie nudzi ale skoro sie znajduja chetni to w sumie enjoy jour item :) ale badz konsekwetna w sciemach "miesiac to krotko na celibat??"(a spotykamy sie co 2 tygodnie) itd itp a paluszki to niby byly AA czy zwykle? AAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×