Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Młody co lubi gotować

jakie są zarobki kucharza w Polsce....

Polecane posty

Gość gość
Moja była zaczęła pracę w niemczech - knajpa Zum Raben Trio w bad saulgau - tyra od 10 do 14 później 3h przerwa i od 17 do zamknięcia czyli 22-23 przez 6 dni w tygodniu (1 dzień wolny) i zarabia 900 euro na miesiąc a czasem i dnia wolnego nie ma za to żadnego dodatkowego wynagrodzenia - Omijajcie tą restauracje żenada zarobki a szef lubi łapy pchać w majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ampli HR
Otwarta rekrutacja kucharzy dla brytyjskiej sieci restauracji zlokalizowanych w południowej Anglii. Spotkanie rekrutacyjne z pracodawcą odbędzie się w dniach 7 i 8 marca 2017 w Krakowie. Atrakcyjne wynagrodzenie na początek, zwrot części biletu lotniczego do UK, zapewnione zakwaterowanie. Więcej informacji: +48 516 369 990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobki kucharzy nie są oszałamiające. Mój mąż był szefem kuchni w restauracji ukraińskiej, a zaczął na serio dobrze zarabiać od czasu jak sami prowadzimy restauracje. Generalnie to zapotrzebowanie na kucharzy jest spore, tak jak tu podają http://pomorskie-praca.pl/zawody-z-gwarancja-zatrudnienia/ , więc może podniosą trochę stawki…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE GLIWICE
Nabór zimowy W18 rozpoczęty! Zapisz się do naszej szkoły, wybieraj kierunki, zdobądź wymarzony zawód już w rok! W swojej ofercie mamy gimnazjum, liceum i szkoły policealne dla dorosłych w trybie zaocznym, dziennym lub wieczorowym do wyboru. Zajęcia w centrum, własne pracownie zawodowe, wykwalifikowana kadra, wydajemy legitymację na zniżki, zaświadczenia o nauce. Zapraszamy do sekretariatu NOVA Centrum Edukacyjne ul. Zwycięstwa 50/2, Gliwice tel.: 794 400 162, mail: gliwice@nova.edu.pl, www.nova.edu.pl Polub nas na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad333
witam serdecznie jesten Konrad tak przegladalem te wszystkie informacje i powiem jedno w Polsce traktuje cie jak robaka.W zeszle wakacje mialem okazje pracowac w jednej restauracji w Finlandii https://www.eurabota.ua/jobs-in/finland/jobs-offered i dostawalem 12.50€ na godzine po 12 h dziennie i po takim miesiacu bez weekendow wychodzilo mi okolo 4000€ czli to jest jakies 15.966PLN. Jak podkreslam bylem dopiero po pierwszym roku szkoly. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek4333
Jak się jest dobrym kucharzem i pracownikiem to dużo! ;)) W restauracji Akademia w Warszwie jest świetna atmosfera. Wspaniali ludzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zann
Teraz opłaca się gotować prywatnie dla ludzi, dla których diety pudełkowe są za drogie. Moja pani gotuje dla jednej takiej babki. Gotowanie 3 x w tygodniu po 3-4 godz max (12 godz w tygodniu) + robienie zakupów - dodatkowe 30-40 min za 2000zł na rękę miesięcznie. Dziewczyna gotuje dla 6 osobowej rodziny, więc łatwo sobie wyobrazić, że dieta pudełkowa to 6 x 1200zł (najtaniej). To jest przyszłość. Polecam się nie zastanawiać jeśli ktoś lubi gotować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Haha żal mi was ja jestem kucharzem od 6 lat i nigdy nie pracowałem w tym zawodzie za mniej niż 2500 tyś miesiecznie przy 180 do 230 godz w miesiącu w takim zawodzie można chaos na trzrpac tylko trzeba się znać na tym. W tym momencie w Radomiu gdzie radom jest zadupiem zarabiam w restauracji 18 zł za godz do ręki A jak wy się dajecie wykorzystywać to spoko. Róbcie tak dalej to niedługo będzie w ... ludzi którzy się na waszej głupocie podorabiaja. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktualne oferty pracy

https://amountwork.com/rabota/in/polsha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×