Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus555

Alimenty z funduszu a komornik

Polecane posty

Gość majka.k
Hee jak nie znasz się jak nie płacić alimentów to zamilcz Nie będę tu pisać jak obejść prawo. Max co może komornik to 60% zająć z wynagrodzenia i tyle a jak ktoś ma głowę na karku to możesz mu tylko coś zrobić to loda. Powiedz Mi dlaczego 90% ojców ich nie płaci? I jak Ja zaniecham ich płacenia to była jest w dupie ponieważ z FA jej się jej nie należą i co mi może zrobić a no nić. HAAAAAAAAAAAAAAAAAAA No i nie płać co to kogo obchodzi nie za bardzo masz się czym chwalić. U mnie byś już dzieciaka nie zobaczył i też bym miała cię gdzieś.I co byś mi zrobił też byś mógł w dupę pocałować'Nie masz pracy a dlaczego to takie przecież zaradne chłopaczki nie mają pracy????A kobiety muszą ją mieć prawda ich bezrobocie kryzys i choroba dotknąć nie mogą ona jak roboty muszą pracować.Jak była straci pracę to pokaż mi takiego który zapłaci pół opłat za jej mieszkanie i weźmie na siebie utrzymanie dziecka.Ale jak facet nie płaci to baba musi prawda.Praca jest tylko leniwym świniom nie chce się szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dobrze czytajcie z alimenty to 2000 zł na 2 dzieci 600 zł na jedno i 1400 zł na drugie ojciec dobrowolnie nie płacił poszłam do komornika ale komornik ściągał za mało i poszłam do funduszu przyznali mi 500 zł na jedno tyle jest max więc 1000 zł na dwójkę tyle wypłaca fundusz a resztę komornik przelewa na konto raz 1000 zł raz 500 zł a o fundusz chodzi że komornik raz dał mi 1000 zł funduszowi 600 z groszem resztę pobrał sobie i fundusz czepia się o te 300 zł bo oni mają pierszeństwo prze de mną i tu racja ale to nie moja wina skoro komornik rozdziela nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak do informacji sprawę wyjaśniłam byłam u prawnika i to komornik odpowiada więc już się odwołałam i racja tylko świnie nie płacą alimentów a to że nie pracuję to nie moja winna małe dzieci same w domu nie będą Miałam sprawę o obniżenie alimentów 3 razy i ani razu sąd nie zszedł dałam krótką piłkę ja mu te 2000 zł dobrowolnie ale bierze dzieci i ja za granicę wyjadę zaraz powiedział że on pracuje i dzieci nie wezmie taki mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak Ci powiem
Haa 2000 zł ma Ci płacić i dziećmi się zajmować bo Ty chcesz wyjechać, no nieźle sobie to wymyśliłaś. Idz się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhh
"a tak Ci powiem " czy ty nie umiesz czytać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak Ci powiem
Sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga_PL
Witam, Mam pytanie odnośnie kryterium dochodu. Co w sytualcji gdy mój dochód przekracza 725 zł a komornik okaże się bezskuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga_PL
Oczywiście chodzi o 725 zł na osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam pare ktora od przynajmniej 10 lat obrabia FA a komornika jeszcze niewidzialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Komornik pobiera alimenty z mojego wynagrodzenia 600 zl (zasadzone 400) . jaka jest kolejnosc przekazywania kwit do funduszu z jego strony . dostalem pismo ze kwoty jakie przekazuje to kwoty sa w wys 15-30 zl do funduszu . prosze o podpowiedz co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacić (płakanie dozwolone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No place regularnie co miesiac . ale z tego co wiem to komornik w pierwszej kolejnosci powinien przekazywac pieniadze do fa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wiesz, to co sie pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam czy ktos mial taki przypadek z komornikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz - jesteś na forum kobiecym. I one miały z pewnością różne przypadki z komornikami ( w końcu komornik też człowiek - chyba że komornikiem jest kobieta) ale żeby komornik zabierał kobiecie 600 zł przy zasądzonych 400 i przekazywał z tego 15 zł na fa - to chyba nie możliwe (?). No bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli potrzebne są dodatkowe pieniążki polecam www.igortreneronline.pl. Tam w konkursie można wygrać dziesięć tysięcy złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×