Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andżelika30_lat

co dalej robic w życiu?

Polecane posty

Gość Andżelika30_lat

w skrocie jestem księgową, praca od 8-16, przecietna pensja - czyli za mało żeby żyć i za dużo żeby umrzeć... i nie wiem co dalej. Moje hobby raczej ogranicza się do czytania ale i tego mam dosyć. Chce działać. Może drugi etat, ale jaki? Przecież nie Mc Donald. (rodzinnie ustatkowana). jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam w sobie to coś
Zacznij budować własne przedsiębiorstwo! Dzisiaj jest ogrom możliwości i można nie tylko dobrze zarabiać ale też dobrze się przy tym bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżelika30_lat
myślałam o tym, ale jakie przedsiębiorstwo? Biuro rachunkowe? trzeba władować sporo kasy, ale najwiekszy problem to znalezc klienta. trudne i w tym momecie zycia niewykonalne :/ co jeszcze można by robić, gdzie pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam w sobie to coś
Ja osobiście mam coś co pozwala ludziom oszczędzać paliwo w samochodzie, ponad 20%. Sprzedaję to coś i świetnie sobie dorabiam. Możesz robić to samo. Z pewnością masz znajomych z autami, chcących mniej wydawać na paliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
na twoim miejscu zainteresowałabym sie prowadzeniem księgowości dla firm, które Polacy zakładają w Anglii, a mieszkają w Polsce. Coraz więcej ludzi tak robi. Są firmy pośredniczące,które zajmują się księgowością w takich przypadkach i jest w związku z tym dużo pracy, bo jest naprawdę duże zainteresowanie. Tylko trzebaby dobrze poznać ich prawo itd. Dużo ciekawej roboty dla księgowej - rozszerzyć zakres działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
a te firmy pośredniczące - księgowe załatwiają z klientem wszystko przez net, tutaj też się ogłaszają, więc koszty znowu nie są jakoś ogromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulaaaaaaaaaaa
zabij się, jesteś nic niewarta nikt cię nie zechce bo jesteś brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerrrttrtt
no przeciez MASZ JUZ PRACE, ty jeszcze drugi etat cchesz, boże jaka pazerna wstretna baba, niech ten co nie ma pracy W OGOLE zajmie ten drugi etat, jemu sie nalezy, a nie tobie chciwy babsztylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerrrttrtt
mmLena07--> to co piszesz to jest nielegajne i jeszcze troche a wezmą sie takie "firmy" , juz podobno jedną zlikwidowali i osoby co tam braly uslugi beda musialy cala kase oddawac zaleglą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten od paliwa to chyba sapienti sat ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×