Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaskoleczka014

problem Pomocy!!!

Polecane posty

Gość jaskoleczka014

Dziewczyny pomocy mój mały ma 4 miesiące i od około 2 tyg jest wielki problem ze spaniem. Jak do tej pory spał super tylko budził się 3 razy na karmienie w ciągu 12 godzin przespanych tak teraz pobudka co godzinę zrywa się z płaczem w nocy i wieczorem gdy już śpi (zasypia na rękach) i wkładam go do lozeczka to rzuca głowa o obie strony rękami jak by miał zły sen. Już z desperacji i niewyspania zaczęłam go brać w nocy ok 3 do nas do łóżka wielki błąd ale już sama nie mam pomysłu co siędzieje:( może wy jakos pomożecię liczę na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskoleczka014
Może głupio zabrzmie a ile to może potrwać tzn jak dlugo wychodzi pierwszy zabek. A czy można jeszcze jakos to zabkowanie rozpoznać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Mnie wydaje się że na ząbkowania za wcześnie...ale kto wie. Jak idzie ząbek to dziecko się pluje, wkłada wszystko do buzi, a dziąsełko jest napuchnięte i rozmiękczone. Pod palcem można to wyczuc. Moja też miała etap że kręciła główką we wszystkie strony, machała rączkami. Też było to koło 4 - 5 msc. Padiatra powiedział mi że to taki odruch u dzieci, że układ nerwowy może nie byc do końca rozwinięty, bo u niektórych maluchów rozwija się później. A kręcenie się małej samo przeszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikar
Moj jak byl tak jakos w tym wieku to tez mial taki niespokojny sen,wiercil sie i w ciągu dnia tez byl troszke niespokojny i okazało sie ze że mial zapalenie dróg moczowych . A moze u twojego malucha to poprostu skok rozwojowy, przy tym też dziecko jest niespokojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskoleczka014
Spać w lozeczku nie chce ale gdy go biorę do siebie dziecko zasypia bez problemu czasem zaplacze w nocy.obudzi się z płaczem już nie.mam pomysłu co to może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskoleczka014
Dziewczyny i mam pytanie a to kręcenie może być związane z tym podwyższonym napięciem miesniowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskoleczka014
Anikar a jak do tego doszłas ze ma zapalenie dróg moczowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×