Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smierc

Dentysta w UK , umieram !!!

Polecane posty

Witajcie tu Wasza wierna smierc. Mam po zębie korzeń częściowo zarośnięty. Wiem to na pewno bo czuje, że nad korzeniem gdzieś w zatoce zębowej mam ropę ktora szuka ujscia wiec pewnie zrobiła się przetoka. W Polsce dentysta nie chciał tego nawet ruszać bo stwierdził że trzeba bedzie pewnie chirurga szukać zeby to wszystko głęboko wyczyścic :( A ja nie mialam czasu bo wpadlam do PL na krotko. Ja nie pracuję ale mimo to jakies podstawowe ubezpieczenie jak wszyscy mam,bylam leczona za darmo wczesniej. I teraz pytanie brzmi, co mnie czeka jak pojde do pierwszego najblizszego dentysty ktory ma wywieszoną kartkę że ma umowe z NHS ? jak wygląda rejestracja? Slyszalam ze za rejestracje sie płaci :( slyszalam mase rzeczy z czego nie wiem ktore są prawdziwe, nie mam niestety kasy zeby leczyć się prywatnie za nie wiadomo ile :( Co mam zrobić z takim stanem zapalnym? Zajmą się mną? Zalicza do 2 grupy ? heeeeeeeeeeeeeeeeelp bo mi łeb puchnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
wytrzaśnij tą kasę choćby spod ziemi, na pewno jakoś dasz radę zakombinować, po co siedzisz w UK? zdrowie to nie przelewki, lepiej, żeby zostało zrobione jak należy, od zębów można nawet umrzeć - autentycznie są takie przypadki. Nie można zaniedbać, bo potem będziesz żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
moja mama jest stomatologiem, naprawdę warto dbać o zęby i iść do chirurga gdy jest to konieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosiłam o praktyczną informacje :( a nie o pouczanie :( jak bym miala skąd wytrząsnąć to bym przecież wytrząsnęła, w uk pieniądze nie leżą na chodniku. Pytam się czy mnie przyjmą jak wpadne z takim stanem zapalnym i zawaloną zatoką szczękową, czy moze na raty rozlozą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×