Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to ten czas

18 lat jedno usunięte drugie 8 miesiecy

Polecane posty

Gość to ten czas

Witam chce poznać zadnie innych ludzi na temat pewnej historii.Otóż siostra mojego narzeczonego ma niecałe 18 lat i usuniętą ciąże w wieku niecałych 15 i 8 miesięczne dziecko w tej chwili czy to jest normalne? Bo mam dużo kłótni z tego powodu ponieważ uważam że to jest chore. Rodzina jest normalna nie brud syf i alkoholizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sie ogarnij
jakos tak chaotycznie napisalas . dziewczyna ma 18 lat jedna ciaze usunela w wieku 15 a teraz ma 8 miesieczne dziecko tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten czas
tak jedno usuneła w wieku niecałych 15 lat i potem zaszła znowu tym razem urodziła. złe sformułowałam zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhthvgft
dla mnie to nie jest normalne dziewczyna sie zwyczajnie puszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhgj
Zajmij się swoją dupą. Co cię to obchodzi? Płacisz alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten czas
Ja mam płacić chyba ci się coś pomyliło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alemama
mi wczoraj pani ginekolog opowiadała że jej pacjentka przyszła z córką w ciąży bo nie dawno córka jej powiedziała,ginekolog myślała że to będzie jakaś mała ciąża - a tu ciąża 30 tydz(7 mies)!!!!a córka 14 lat!!!TO JEST CHYBA CHORE!!!!!PYTAM - CZY TA MATKA ŚLEPA CZY GŁUPIA????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i???
jej życie i jej sprawa ..Tobie nic do tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan pen
to jakaś straszna latawica ta siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola301
Najlepiej zrzucić winę na matkę! a może córunia dawała dupy w WC w szkole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten czas
Moja sprawa bo niedługo będziemy rodzina w tym roku biorę ślub ... Ja tylko pytam bo moi przyszli teściowie nie widzą chyba nic złego jak żyje ich córka...Teraz utrzymują ja jej dziecko oraz faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda b.
mi też sie wydaje , że troche piszczalska, albo po prostu miała nie takie towarzystwo jak trzeba. Młodziez jest podatna na wpływ innych. Może myslała, ze gdy da tylka facetowi to bedzie ja kochał. ale tez chyba nie umiała sie uczyć na błedach. !5 lat skroibanka, i zamiast uważać, powstrzymać sie od sksu to za chwile znowu zaszła w ciąże? dziwne. Ale może sie zmieniła. Kazdemu nalezy sie szansa. Tylko, żeby kolejnej wpadki nie zaliczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gftrgd
a dlaczego masz z tego powodu awantury? nie masz o czym gadać z facetem? wyrazilaś swoje zdanie i tyle a wy cięgle się o to kłócicie swoją drogą racje masz - już pierwsza ciąża powinna przewartościować myślenie tej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten czas
Dla mnie też to jest dziwne...Teraz ja staram się o dziecko z moim partnerem boje się tylko że przez to wszystko nam się nie uda jestem całkowita przeciwniczką aborcji do tej pory są kłutnie o to zabite dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten czas
kłócimy się o to bo jesli jest mowa o naszym dziecku że jesli będzie chore lub coś to oni znają dobrego lekarza od skrobanki....I z tego powodu są kłótnie w rodzinie bo ja nie usunę swojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymaśnica
Tak to już jest w tym życiu. Jedne w żaden sposób nie mogą zajść w ciążę, a inne są płodne jak królice. Mam koleżankę, która jak tylko spojrzy na męskie spodnie, to już od razu jest w ciąży. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miranda b.
zastanów się czy chcesz być z takim facetem, który woli usówac problem... dla mnie to nienormalne...cos nie tak...skrobanka i " po problemie" okropność! Naprawde zastanów się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm....hmm...
nawet jesli b,edzie to Twoja rodzina, bo bierzesz ślub to nic Tobie do tego. Ty bierzesz slub z ich synem i bratem nie nimi. Ich sprawa jak podchodza do tej sprawy i na co wydają pieniądze. A, ze dziewucha głupia...no cóż...też jej problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten czas
Ja mowie o teściach że oni mówią o skrobance .facet nie facet jest najcudowniejszy na świecie ale niestety z jego rodziną są wiecznie kłótnie bo Agnieszka usuneła(siostra) bez problemu i tp.Co z tego znowu zaszła ty razem urodziła czemu wtedy tego nie zrobiła? Urodziła dziecko i dziadkowie je wychowują a Agnieszka na balety lata to mnie najbardziej denerwuje Bo wszyscy porównują mnie do niej bo jak ja zajdę i urodzę to też będę dziadkom podrzucać bo będę miała dość..Skoro już się ktoś decyduję na macierzyństwo to niech do cholery zajmię sie swoim dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poważna jest
Ja urodzilam majac 17,nie pomyślałam o aborcji. Teraz mam 24 lat i drugie planujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten czas
no ona zaszła po raz drugi 5 miesiecy po 16 urodzinach dodam że z kim innym :) nie rozumiem czemu wtedy usuneła a parę miesiecy póżniej zdecydowała się urodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sie ogarnij
kobieto wyluzuj przecież jak bedziesz w ciazy i okaże sie ze dziecko bedzie chore to przecież nikt cie do aborcji nie zmusi bedziesz chciala to urodzisz a oni majo tyle do gadania co żyd za okupacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1985rok
normalne jest to, że urodziła:) że usunęła.. nie wiem...nie do końca... w życiu zdarzeają się takie sytuacje, że nie do końca jest sie w stanie nad nmimi zapanować - nawet, jesli jest się odpowiedzialną, mądrą osobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten czas
Wiem że nikt mnie nie zmuśi ale niestety blisko teściów mieszkamy często się odwiedzamy a ja złe się czuje w ich domu mówiłam nie raz żeby nie wtrącali się w nasze życie że jesteśmy dorośli sami zadecydujemy co zrobimy kiedy będzie coś nie tak ale niestety to na nic...gdybym mogła wcale bym tam nie jeżdziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo rozumiem jak możesz się kłócić z facetem o coś co zrobiła jego siostra? A co Ciebie to obchodzi co ona zrobiła i jak wygląda jej życie, czyżbyś była jedną z tych osób która lubi układać je innym? Fakt faktem nieodpowiedzialna, niedojrzała itp ale co Tobie do tego? Urodziła drugie za pewne bo ją dręczyły wyrzuty sumienia, że poprzednią ciążę przerwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ten czas a co do teściów to ich podejścia do życia nie zmienisz (wiem coś o tym i wspołczuję) najwidoczniej widać, aborcja nie zrobiła na nich wielkiego "wrażenia" i uważają to za coś normalnego. najlepiej unikać i stanowczo zaprotestować w sytuacjach kiedy mówią o ewentualnym przerwaniu Twojej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×