Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jajsjalsajdada

13 latka nie chcę się przytulać, czy to normalne?

Polecane posty

Gość jajsjalsajdada

Kiedyś była wielkim przytulaskiem a teraz nie chce. Czy to jest sprawa dojrzewania? Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzx
No tak. Dojrzewa to i zaczyna się wstydzić różnych, kiedyś normalnych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez sie ogarnij
dziewczyna weszła w okres dojrzewania ty ja lepiej uswiadom ze bocian dzieci nie przynosi a nie sie martwisz ze nie chce sie do ciebie przytulic bo ona teraz bedzie sie chciala przytulac ale napewno nie do mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama szóstoklasisty
witaj, to juz taki wiek, ze pewne cieple gesty dzieciaki odbieraja jako obciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot_,_ Sylwester
na pewno ma kurwa autyzm hiva i przewrócilo jej sie w głowie z gobrobytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz sobie na strone
oczywiscie ze normalne tez tak mialam i jako traume rpzypominam sobie, gdy matka nadal probowala mnie tulic jak male dziecko razem z siostra sie jej wyrywalysmy a ona lamentowala czemu nie chcemy sie tulić, oczywiscie mwoiac zdrobniale jak do malych dzieci w sumie zawsze jej sie wydawalo, ze jestesmy mlodsze niz jestesmy w rzeczywistosci, a 13latka to niedlugo bedzie seks uprawiac, a nie sie tulic do mamy jak 3 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yebać Tuska!
Uważam że powinnaś poświęcić więcej uwagi, dużo z nią rozmawiać, pokazać że jesteś dla niej wzorem. Musisz być dla niej jak przyjaciółka. Ja w jej wieku bardzo potrzebowałam mamy i wiele mi pomogła, otrzymałam dużo ciepła i miłości od niej i jako tako złych relacji z mamą nie miałam, i na sądzę żeby miała wtedy ze mną problemy, owszem czasem zdarzało mi się zrobić jakieś psikusy, lecz one były nieszkodliwe - wiadomo jak to każdemu człowiekowi może się zdarzyć. A jak cokolwiek zaprzepaścisz, to współczuję ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajsjalsajdada
Dzięki za odpowiedzi. Było mi trochę przykro, jak się odsuwała, ale cóż, uważam, że taki jest ten wiek.. Co do seksu ... Ona jest uświadomiona, bardzo mądra i bardzo dojrzała. :) Tak więc nie dziwie sie, ze nie chce sie przytulać ... Po prostu uwaza, ze jest na to za duza, coz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8i7juy
Oczywiście, że to normalne. Ja jak miałam 13 lat to rodzice nie mogli się do mnie zbliżyć na metr, bo zaraz się wkurzałam. :D Taki głupi wiek, ale nie pozwalaj jej się za bardzo od siebie oddalić. Okazuj jej miłość inaczej niż poprzez przytulanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yebać Tuska!
dokładnie, pewnie wolałaby żeby jakiś kawaler ją przytulił :P. Tylko troszkę zmienić podejście do niej, już traktować ją poważniej a nie wciąż jak małe dziecko ;). Cierpliwości :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×