Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madziulla 23

Trudne seksu poczatki czyli jak uczyliscie sie rozkoszy !?

Polecane posty

Gość emo jolka
swietoszki bo sie nie zdradzamy i nie dymamy dzieciakow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulla 23
to sie ciesze mam szanse pojsc do nieba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
facetom z zalozenia sie nie ufa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
nie wiem co spiewal lady pank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
dziecko? glodnemu chleb na mysli pedofilu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gram ujemna 26latka
z tego co piszesz... jesli swoja kobiete w wieku 16 lat nazwales dorosla to jesli ja nazywasz dzieckiem to domniemasz ze ile ma lat 6 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uninka
eee tam, ja lubie dawac doopy i sama juz nie wiem ilu mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby była jasność - nie - lubię dawać doopy tylko lubię rozmawiać na te tematy pisał że miała 17,5 !!!!!czytajcie do cholery uważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
najpierw pisal,ze 16 i swobodnie wypowiadal sie o dupczeniu 16latki:) dopiero pozniej sobie przeliczyl i cos mu sie nie zgadzalo:P nie zmienia to faktu,ze bez mrugniecia okiem pisal o seksie z 16latka. zreszta 16 a 17 to zadna roznica, nieletnia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annna21
Autorko! Nie przejmuj się tak bardzo. Mi na początku sex się średnio podobał. Dopiero po roku zaczęło być "fajniej". Orgazm dostałam dopiero po dwóch. Dodam, żę miałam i mam nadal tego samego chłopaka.To chyba indywidualna sprawa. Oboje musieliśmy się ciut nauczyć i poznać nasze ciała. A może gra wstępna jest zbyt krótka? Dużo też zależy od twojego umysłu. Skup się tylko na swoich doznaniach i chłopaku, nie próbuj na siłę szczytować tylko oddaj się chwili. Może za bardzo chcesz. Mi pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiek świadczy o dojrzałości. I jak to nazwałaś- dupczyć- można od 15 roku. I kilkakrotnie pytałem czy na pewno tego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vibal
a jakby miala 12 i tez chciala to tez bys sie z nia przespal tu chodzi o zasady, ja bym sie czul jak zboczeniec jeszcze z taka roznica wieku :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakby, a jakby... Brunon K. nie chwalił się w necie co zamierza, było by napewno lepiej. Ogarnijcie się trochę. Jeśli nie spotkaliście prawdziwej miłości, to jakże biedni jesteści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 lat to duża różnica...? Poza tym, już wspominałem, że była nad wyraz rozwinięta... Nie tylko fizycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek niejadek
Pomarańczowy skurwysyn już nie siedzi na kafe? daaaawno już tu go nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
nie wazne od kiedy mozna wg prawa, w watykanie moglbys posuwac 12latke, zrobilbys to? trzeba miec jeszcze cos w glowie. a to,ze byla nad wyraz rozwinieta- pedofile tez sie tak usprawiedliwiaja, ze niby nie na swoj wiek wygladala ofiara, a tak w ogole to sama sie do rozporka dobierala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
5 lat to zadna roznica, jezeli obie osoby sa dorosle, zreszta wtedy to 50 lat nie jest zadna roznica! ale jesli w gre wchodza nieletni to tak-roznica jest spora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
zreszta jak ktos juz pisal- najpierw ja zaliczyles jak byla nieletnia, pozniej zdradziles a teraz rozpisujesz sie na forum o jej zyciu seksualnym, cos z nia jest nie tak, ze cie nie rzucila w cholere....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
13 lat? a partner ponad 30? patologia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx jaaa xxx
ten 30 paro letni to pewnie byl ksiadz albo jej ojciec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chłopak 18 rucha 17 to jak nazwiesz? A niby żadna różnica wieku. A fakt, że jesteśmy już 15 lat i o czymś świadczy. Ale to nowe pokolenie tego już nie pojmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
to bardzo smutne, nikt nie zasluguje na bycie wykorzystanym seksualnie...takie doswiadczenia rujnuja psychike, na tyle, ze ofiary beda bonic swoich oprawcow...nic dziwnego, z mlodym wieku zaburzono ich rozwoj i zdolnosc do odrozniania normy od patologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo jolka
pendzior ty nie miales 18 lat jak wykorzystales swoja dziewczyne.... nie rozmywaj swojej winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko kwestia podejścia do sprawy...dziś faktycznie stwierdzam że to za wcześnie, są tego konsekwencje z resztą, ale nigdy nie żałowałam że nie był to ktoś młodszy od niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×