Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uullaabrzyduullaaa

brzydula raz jeszcze;) kto oglada na tvn7??????

Polecane posty

Gość uullaabrzyduullaaa

oni juz spali ze soba czy nie bo przegapilam pare odcinkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madlove
Ja oglądam!:D Jak miło sobie przypomnieć ten wspaniały serial po kilku latach... Zdecydowanie mój ulubiony polski serial. Szkoda, że nie nakręcili drugiej części, tak jak w oryginale było chyba? Eco moda to się zwało zdaje się...albo to wytwór mojej wyobraźni, juz nie pamiętam:D Nie było jeszcze tego odcinka i myślę, ze jeszcze kilka(naście?) co najmniej przed nami, zanim to nastąpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabliquee
Eh, ja obejrzalam caly serial na tvn player jak bylam na macierzynskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OczimDumajesz
Madlove eco moda to była w brzydulli w wersji wenezuelskiej z betty:D a w polskiej wersji ten dom z modą nazywa się febo - dobrzański i autorce za pewne chodziło o powtorki w wersji pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OczimDumajesz
Madlove hahaha sorki późna godz i źle przeczytałam Twoją wypowiedź... Tak to eco moda była w oryg wersji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak Eco Moda była w
oryginalnej kolumbijskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OczimDumajesz
o własnie kolumbijska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham Brzydulę
to byl jeden z lepszych polskich seriali. i tez zaluje, ze nie bylo kontynuacji;/ barwni, ciekawi bohaterowie, zagrani przez świetnych aktorow, chyba nie bylo tam osoby, ktorej bym nie lubila, no, moze poza dziewczyną Jaśka, taka typowa szara myszka , bez wlasnego zdania, blee. no, ale to poboczna postac, wiec uznajmy, ze o niej nie pamietam i cala obsada byla super:D wszystkie te Julie, Majki i inne mdłe serialidła o arcy ciekawych tytułach (mhmm) , ktore byly po Brzyduli moga się schowac, nie ogladalam tego dziadostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a podobno miala byc dalsza
część historii Brzyduli i co, nie będzie?:( nie zamierzają nigdy zrobić dokrętki?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×