Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Prosze was o pomoc

Co kiedy to on nie ma nigdy ochoty?

Polecane posty

Gość Prosze was o pomoc

mysliscie naprawde ze powinnismy sie rozstac? wiecie co, przez ostatni rok moze uprawialismy z 15 raz seks i jak sobie o tym mslye to jestem zalamana. na poczatku czekalam cieprliwe, pozniej probowalam rozmawiac, pozniej zaczelam awantury i nic nie skutkuje. ciagle tylko slysze ze on jest zmeczony albo ze on czuje presje z mojej i ze sie mnie boi bo ja tylko sie kloce. a prawda jest taka ze sie kolce tylko wlasciiwe o seks...i kolko sie zamyka. ja bym mogla uprawiac seks codziennie... nawet juz miewalam sny jak uprawialam seks z bylym. i caly czas chce zebym mu dala czas i obiecuje mi ze to sie zmieni. a czy sie zmieni? ja juz nie wiem bo kocham go ponad zycie ale seks jest dla mnie wazny i nie ma mowy o zdradzie. ktos ma jakies pomysly jak to rozwiazac, prosze o pomoc. I jeszcze dodam ze jak mu powiedzialam ze sama sie bede zadowalac jak on nie chce to jest oburzony ze co ja sobie mysle i jak on ma sie czuc...ze czuje sie jak najgorszy chlopak ze nie zadowala swojej dziewczyny i ona sama musi to robic.... no i oczywiscie stwierdzil ze czuje jeszcze wieksza presje i ze to na pewno nie pomoze zeby mu ochota wrocila... kto jest dzwiny? bo naprawde juz nie wiem co mam o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×