Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gghhuu-kinia

Podejżewam że jestem w ciąży a nie mam ubezpieczenia

Polecane posty

Gość gghhuu-kinia

Witam. Mam mały problem. Podejrzewam że jestem w ciąży a nie mam ubezpieczenia, ponieważ zostałam wyrejestrowana z Urzędu Pracy. I nie wiem jak jest z pierwszą wizytą u ginekologa- czy będę musiała za nią zapłacić czy nie, bo z czego wiem kobiety w ciąży mają ubezpieczenie ze środków publicznych , z tym że ja nie jestem pewna. Proszę o pomoc i poradę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalallalallalal
Idź do prywatnego i zapłać:/Ale masz problem... żeby na ginekologu żałować i to do tego w ciąży,to trzeba być sknerą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zestwienie
prywatnie musisz isc, bo w rejestracji zechcą ubezp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Art.13.1. Ustawy mówi, iż Świadczeniobiorcy (Pacjenci) inni niż ubezpieczeni, którzy: 1.nie ukończyli 18. roku życia, 2.są w okresie ciąży, porodu i połogu mają prawo do świadczeń opieki zdrowotnej na zasadach i w zakresie określonych dla ubezpieczonych, czyli pełnej bezpłatnej opieki zdrowotnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko najpierw upewnij się że jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak biedaku
dziecko robilas!!! Tu na tym forum tak nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Nie wiem jak to jest jak nie masz jeszcze zaświadczenia że nie jesteś w ciąży... Bo jak lekarz już ciążę potwierdzi, to wtedy owszem, masz ubezpieczenie, przy porodzie i w połogu też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalallalallalal
ale ona nie wie do końca czy jest w ciąży.Idź prywatnie,a później się zarejestruj w tym UP,bo lepiej mieć ubezpieczenie jak nie mieć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Jako osoba w ciąży masz prawo do bezpłatnego leczenia. Jest ustawa która o tym mówi... Kobiety w ciąży, okresie porodu, połogu i karmienia piersią. Jako Ciężarna nie możesz zarejestrować sie w urzędzie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalallalallalal
jak to nie może się zarejestrować???;/ Póki nie widać i jest wcześnie,to bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli cie wyrejestrowali
z up bo sie nie sprawdzilas to dopiero mozesz sie zarejestrowac za 3; 4 miesiace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem w ciąży
i rejestrowałam się do up więc tak można. Ustawa rzeczywiście mówi, że kobieta w ciąży i połogu ma darmową opiekę lekarską. Przyjmą Cię raz, przyjmą dwa za trzecim razem powiedzą, żebyś poszła do up. Dentysta też żaden Cię z otwartymi ramionami raczej nie przyjmie, może drugi albo trzeci z koleji się na to zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×