Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolopkaaaaa

buty do biegania-jestem skolowana

Polecane posty

Gość kolopkaaaaa

chce zaczac biegac. postanowilam kupic sobie dobre buty, bylam przygotowana na to, ze te buty nie beda najpiekniejsze, bo sluza do celow wyzszych, ale to co zobaczylam na swojej stopie, po doborze dla mnie obuwia, zaszokowalo mnie! wybrano dla mmne buty asicsa, but bardzo szeroki, duzy-wiadom, ma byc wiekszy, ale to wyglada jak meski but z lat 80. czy dobry but musi oznaczac brzydki? nie chce powiedziec, ze mam w tych butach wygladac jakz katalogu, wiem co jest najwazniejsze, ale nie chce tez sobie dac wmowic, ze buty do biegania musza byc brzydkie, wrecz okropne. zeby one chcoiaz byly czarne, a to takie niewiadomo co. kto to tworzy? czy wyszlam na lalunie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, nie, nie wyszłaś na lalunię doskonale Cię rozumiem. Niestety projektanci większości butów żyją w swoim świecie...(a asics chyba w tym "przoduje") Teraz wchodzą nowe kolekcje adidasa - część modeli wizualnie (prawie bez zarzutu) i Nike (wg mnie w znakomitej większości ładne); Puma też daje radę. Powinnaś znaleźć coś dla siebie. Weż jednak pod uwagę że przy doborze obuwia do biegania trzeba też patrzeć na inne, ważniejsze sprawy niż wygląd: teren, w którym biegasz, częstotliwość treningów, rodzaj stopy. Zerknij: http://twojezwyciestwo.wordpress.com/2012/06/11/w-obuwniczym-raju/ a jeśli masz więcej pytań chętnie odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shcnd
Straszny problem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam!
ja tez sie zgadzam, buty do biegania są mega brzydkie, trafić na jakieś ładniejsze jest na prawde trudno. Ja upatrzylam sobie teraz biale, bez zadnych kolorowych wstawek, tylko one jako tako wyglądają na nodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle we wszystkim, co można kupić w sklepie sportowym dla kobiet, jeśli chodzi o stylistykę, to jest jakas porażka. Przeważnie wszystko jest białe albo błękitne (kolor którego nie trawię). No i te aplikacje z wzorami kwiatków:O czy oni naprawdę uważają, że każda kobieta bez wyjątku chce mieć rower szosowy albo kurtkę narciarską w kwiatki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, a adidasow szarych albo po prostu czarnych ze swieca szukac, wszystko musi byc rozowe, fioletowe wscieklo turkusowe, musi po prostu musi byc chociaz jedna oczojebna wstawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się udało dorwać całkiem czarne z Asics, ale przyznam że to był wyjątek. Neonowym różom mówię zdecydowane NIE, nawet jeśli w butach mam iść tylko do parku czy na siłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są buty do biegania? Wolne żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demoonka
to nie prawda że buty do biegania mają być brzydkie, wystarczy lepiej poszukać, najlepiej w internecie na stronach typu kolekcjonerbutow.pl :) Teraz producenci prześcigają się w wypuszczaniu coraz to nowszych modeli, fasonów, kolorów butów i jak się dobrze poszuka to można znaleźć przeróżne cudeńka :) najlepszy przykład- http://kolekcjonerbutow.pl/news/nike-lunarglide-6-dwa-kolory-dla-pan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupiłam czarne buty marki własnej Decathlon i jestem bardzo zadowolona. Bo rzeczywiście stylistyka butów do biegania jest jakaś taka ... hm, dziwna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusiaq
Nie można tyle czasu biegać w butach, które nie są dostosowane do Ciebie, wygodne buty to nie tylko komfort, ale brak obtarć i kontuzji. Ja kupiłam sobie z New Balance, zobacz sobie model 1260, dla Ciebie pewnie najlepsze będzie coś tego typu, lekkie buty z dobrą stabilizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Reeboki Realflex i zdecydowanie mogę je polecić, bardzo wygodne, dobrze amortyzują i na dodatek ładnie wyglądają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek113
http://air-max.pl/Nike%20air%20max%2090%201%20Damskie/nike-air-max-90-hyperfuse-5 a ja mam takie :) bardzo fajne, wygodne, dobrze mi sie w nich biega i uwazam,ze wygladaja dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
ja nie polecam booooo...... won spamerzy z free-run.pl !!! won spamerzy !!! won spamerzy !!!won spamerzy !!!won spamerzy !!! FREE-RUN TO SPAMERSKA firma global traders ltd z siedzibą w hong kongu ulica 905 workingberg 4147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×