Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kotek33i

bardzo kruche paznokcie

Polecane posty

Mam bardzo slabe kruche rozdwajajace sie paznokcie, szybko sie łamią a jak je obcinam rozdwajaja sie i odchodza płatami. Zreszta rozdwajaja sie i bez tego. Jakie sa przyczyny takiego stanu moich paznokci? Choroba? Nieprawidlowa gospodarka hormonalna? prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgs
Też mam ten problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i z czego to sie bierze? moj chlopak ma takie mocne paznokcie, a wcale nie odzywia sie zdrowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
bierz jakieś suplementy i smaruj paznokcie odzywką Eveline 8w1 .(taką białą ).Po tygodniu jej stosowania widać róznicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia kak
Z tego co wiem,to Eveline wcale nie jest taka cudowna. Ja wybrałam tanią odżywkę New Nails, ale sprawdza się naprawdę super - daje przyzwoite efekty, bo paznokcie są twarde, nie ma mowy o kruchości - są dokładnie takie, jakich oczekiwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaa Negrri
Polecam regenerum - wzmocniło mi paznokcie, a były w takim samym opłakanym stanie jak Twoje :) Kupisz w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Eveline i Regenerum to
różnie bywa- jedni zadowoleni, inni nie. Warto by było zrobić badanie poziomu hormonów. Czasem tarczyca tak rozwala organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfghgj
ja od 3 miesiecy biore jedna tabletke dziennie silici do tego jedna tabletke z kwasami omega plus dwie tabletki dziennie z wycoagiem z borowki- rewelacyjne na oczy i na paznokcie tez:) plus odzywla eveline pod lakier kolorowy trzy lata nosilam tipsy, moje paznokcie lamaly sie do krwi, jak wiory, teraz sa mocne jak skala, nie lamia sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam skorupki jajek
wzmocnisz włosy bedą lśniace i przy okazji wzmocisz paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam Evelein 8w1
jest super do kupienia w Rossman ok 9-10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katalina m.
Odżywka new nails - odżywka za 10 zeta, która przynajmniej moim paznokciom przywróciła normalność. Swego czasu przestałam już je malować - teraz sytuacja wygląda inaczej. Efekt malowania utrzymuje się długo, a moje paznokcie nieustannie wyglądają bardzo ładnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinabb
To prawda, testuje tą odżywkę od 2 tygodni i widać zmiany. U mnie problem wynikał głównie ze stosowania kiepskich kosmetyków. Do tego ciągle tipsy, żele i mam swoje. Teraz jest już naprawdę dobrze, ale wiem że zrobiłam moim paznokciom wiele krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malonska
Działa. Po tygodniu zmiany. Po miesiącu paznokcie faktycznie dużo zyskały na jakości, są twarde i zdrowe. Nie ma już takiej kruchości - jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Nie spodziewałam się, że uzyskam to kosmetykiem znalezionym z forum. Nie znałam tego wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martabur
Nie wiem ile dokładnie u mnie to trwało, ale zmiany faktycznie były, paznokcie wyglądają ładnie, albo inaczej - normalnie. Przyznam, że nie spodziewałam się aż takiego efektu - fajnie, że przywróciłam swoim paznokciom normalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskiets
New nails używam od dawna - świetne kosmetyki, wysokiej jakości, sensownie działające. U mnie się zdecydowanie sprawdzają, przede wszystkim dają trwałe efekty - bo paznokcie rzeczywiście są zdrowe, w bardzo dobrej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszna
Odżywka do paznokci to jedno, ale również bardzo duże znaczenie ma odpowiednia dieta, pielęgnacja, zwracanie uwagi na to, co się tymi paznokciami robi. To jedna z wielu takich kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia kosik
New nails pomaga, ale też dobra dieta, myślenie o tym co robicie z paznokciami. Jeśli nie zadbacie o nie, to jak oczekiwać efektów? U mnie to czego oczekiwałam przyszło po tygodniach, ale te paznokcie mam całkiem inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemposka
Również po prostu stosuję odzywkę i to mi pomaga - całkiem inne paznokcie, zdrowsze, ładniejsze, bardziej estetyczne i odmienione, ale oczywiście docelowo efekt udało się uzyskać z czasem, lecz natychmiast jakaś tam poprawa się pojawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie własnie odpowiedzią mogą tutaj byc takie odżywki jakie w swojej ofercie ma Sally Hansen. Poszukajcie ten odpowiedniej dla siebie. Ja juz znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na paznokcie to tylko i wyłącznie odżywka z diamentami z Eveline. No ona działa po prostu cuda 🙂 tydzień czy dwa regularnego stosowania i paznokcie masz jak nowe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na słabe i kruche paznokcie zacznij stosować odżywkę Total Action 8w1 z Eveline. Kupisz ją w każdej drogerii lub zamów od nich z e-sklepu. Daję tydzień i paznokcie będa w lepszym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×