Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lady bra

co chciałbyście dostać na urodziny?

Polecane posty

Gość lady bra

hej, pisze bo niedługo mam urodziny i mąż caly czas wypytuje się mnie co chce dostać, a problem polega na tym że ja niczego nie chce! no masakra jakaś...on codziennie chodzi za mną i pyta co bym chciała, cuda wianki wymyśla i się denerwuje, że nie chce mu pomóc i naprowadzić...a ja naprawde nic nie chce...dlatego pytanie - jaki najfajnieszy prezent dostałyście? albo co chciałybyście dostać? może się zainspiruję:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy czy ...
samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady bra
co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutrokto
Książkę: "Benedyktyńskie smaki i smaczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mammmmmmm
ja chcę powiększenie ust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam inne zdanie
no ja dostałam samochód, co ciekawe lepszy jest niz męza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Miałam dość małe usta i o nie równym kształcie , dlatego zdecydowałam się na zrobienie powiększania ust. Bardzo ładnie wyszły, oraz maja teraz równy kształt. Z efektu jestem zadowlona i moge polecić miejsce gdzie robiłam Magnopere w Krakowie https://magnopere.pl/  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta

Zawsze miałam małe usta i dlatego zdecydowalam się na zabieg ich powiększenia z apomoca kwasu hialuronowego. Zabieg zrobiłam u dr Aldonę Stachurę  i bardzo ładnie mi wyszły, są równego kształtu i wygladają bardzo naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Moje usta bardzo ładnie wyglądają po zabiegu ich powiększenia. Robiłam je w klinice J&J Art Derma Clinic Rzeszów I wyglądają bardzo ładnie . Są powiększone i nie widać , ze coś koło nich było robione.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Karolina Anna napisał:

Zabieg na powiększenie ust wykonałam sobie w CUD - MED w Ostrowcu. Efekt powalający. Dość, że usta wyglądają naturalnie, to do tego są pełne i taki śliczne jakby cały czas były nawilżane. 

 

Przestan wszedzie reklamowac ten zaklad. Rozumiem, ze brak klientow spowodowal, ze reklamujesz tam wszystkie zabiegi. Myslisz, ze ktos na to sie zlapie??? Haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mu, że prezent powinien być niespodzianką. Jeśli czegoś byś chciała to sobie możesz sama kupić. Takie pytanie "co byś chciała dostać?" to pójście przez faceta po najmniejszej linii oporu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×