Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

keiti78

Nebulizator-inhalator

Polecane posty

szukam nebulizatora, kolejny zakup po cisnieniomirerzu, od 3 tyg mam kaszel meczacy, osłuchowo czysto a sie dusze i prowokuje nawet wymioty, lekarka zaleciła nebulizacja sola fizjologiczna - tylko jaki wybrac? w przychodni była ta biedrona z bangli, nie wiem na jakie parametry zwrocic uwage, zeby i dziecko/dzieci wykorzystały jak i dorosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdepresjonowana
Firma Medel jest b. dobra, sprawdzona przez nas w domu (osoba chora na ciężką postać astmy), poszukaj w necie produktów tej marki, są przeznaczone dla dorosłych i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam....
Dokładnie, mam też firmy MEDEL, korzystają moje małe dzieci, jak i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaona*
Również polecam Medel zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że sprawdzi się inhalator Baby Sanity. Używamy jakiś czas i jak na razie złego słowa powiedzieć nie mogę, zresztą mój syn gdyby już potrafił mówić to też pewnie miałby dobre zdanie o tym aparacie. Pracuje szybko, nie buczy, nie hałasuje w jakiś męczący sposób, nadaje się do wlewania różnych typów leków. Gwarancję mamy na 3 lata tutaj poszerzoną, więc myślę, że sam inhalator też nam faktycznie trochę posłuży jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela321
Dobre mam zdanie o inhalatorze Sanity Simple który kupiłam jakoś pół roku temu. Nie psuje mi się, szybko podaje lek i też fajnie, że całe czyszczenie po zabiegu nie trwa długo, można to wszystko sobie w miarę sprawnie złożyć i schować. Uniwersalny sprzęt dla dorosłych i dla dzieci, w zestawie mam ustnik, maseczki, jest komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie ranking na http://rankinginhalatorow.pl/ jest bardzo dobrze zrobiony, mogę go podpowiedzieć. Jak szukaliśmy inhalatora do domu to wzięliśmy ten dobrze oceniany na liście i wszystko działa bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym wygodnym inhalatorem jest moim zdaniem też Baby. Używamy go już od roku i nic się nie psuje, cały czas działa tak samo wydajnie i szybko, nie przerywa inhalacji, nie hałasuje, nie denerwuje mi córeczki. Można stosować tutaj aerozol w leczeniu górnych i dolnych dróg oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze trafiliśmy z inhalatorem Baby to jest marka Sanity, polska produkcja. Działa bezproblemowo aerozol łatwy we wdechu nie podrażnia gardła czy głębiej dróg oddechowych. Polecam dla dzieci ale też dla całych rodzin można stosować aerozol też u dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadam

Ja mam ten - ceneo.pl/28615534 - 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpiszcie sobie

Polecam taki zesstaw inhalator baby + rozgrzewajacy jednorozec - tylko trzeba sobie wpisac do google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jann

Warto pomyśleć o tym zestawie inhalator Baby i jednorożec jak ma się niemowlaka w domu. Inhalator jest od A do Z zrobiony tak żeby można było podać aerozol już od 1 miesiąca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena

Jeśli szukacie inhalatorów dla dziecka to możecie zajrzeć do oferty Sanity, bardzo wiele sensownych produktów w rozsądnych cenach, można znaleźć wiele ciekawych propozycji, które rzeczywiście dobrze się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Ja szukając inhalatora dla dziecka trafiłam na jakiś model od Sanity, podobno właśnie tworzony z myślą o dzieciach więc mam nadzieje, że będzie się dobrze sprawdzał w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×