Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abecdeefghijklmno

wymiana urządzeń masakryczny wzrist rachunków

Polecane posty

Gość abecdeefghijklmno

wymienilismy niedawno z mężem stare uzrądzenia gazowe(ogrzewacz gazowy wody stara kuchnia +piekarnik gazowy) na nowe (bojler elektryczny plyta ceramiczna elektryczna i piekarnik elektryczny dokupilsimy ejszcze czajnik elektryczny) duzo gotuje pieke czesto gotuje wode na herbate i kawe bojler codziennie wlanczam na 2-3 godziny czy to te urządzenia są powedem masakrycznych rachunkow za prąd wczesniej za prąd płaciłam 150-200zł teraz przyszlo ponad 700zł jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyhymmmm
nie ja tez mam na prąd kuchnie piekarnik czajnik i bojler za prąd place 500zł nie zauwazylm jakiegos wielkiego wzrostu rachunków za prąd po zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 767687687
bojler elektryczny to się sprawdza na działce, jak sie go włącza sporadycznie, i nie ma mozliwosci podłączenia gazu, na cholere ci byl bojler?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem po co to zrobilas
gaz jest tańszy niż prąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz prwei wszystko na prąd - wszystkiego używasz i dziwi cie , ze trzeba za to płacić ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecdeefghijklmno
w sklepie mówiono mi ze sprzęt ktory wybralm jest dobrej kalsy energetyczniej i nie powinno byc dużej róznicy na rachunkach za prąd dodam ze za gaz placilam 300 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecdeefghijklmno
piekarnik eletrcyzny jest duzo wygodniejszy lepiej sie piecze w czajniku woda gotuje sie szybciej kuchnie eltkryczną łatwiej sie myje i ladniej wygląda wiec jak rezygnowlaismy z agzu w domu to zrezygnowalismy z gazowego ogrzewacza wody kupilsmy bojler nie spodziewalam sie atkaiego rachunku za prąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×