Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Felka23

Maseczka do twarzy

Polecane posty

Hej dziewczyny! Znacie jakies dobre i sprawdzone maseczki do twarzy silnie nawilzajace? Dzieki za odp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okres wieczorową porą
l'biotiki maski sa super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okres wieczorową porą
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okres wieczorową porą
w superpharm ja kupuje ale widzialam tez w innych drogeriach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okres wieczorową porą
nie widzialam, raczej w malych, osiedlowych drogeriach. byc moze sie myle, ae wydaje mi sie ze chyba je widzialam tez w drogerii Jasmin. a na pewno przez net gdzies kupisz tez :) ale wg mnie sa swietne, naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie czytalam opinie i sa rewerlacyjne te maseczki. Trza wyprobowac :-) chociaz cena..no ale warto wydac troche wiecej jesli naprawde pomaga :-) dzieki i dobrej nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julius meinl
chodzi o te na 1 raz? Są fajne ale 17 zł na jednorazowe zastosowanie to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okres wieczorową porą
w superpharm ja je kupowalam w promocjach 2 w cenie 1, wtedy sie bardzo oplaca. tanie nie sa ale jak masz mocno odwodniona skore to sa warte swojej ceny, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupalinka
Intensywnie nawilżająca maseczka flos leku - dla mnie niezastąpiona, nie podrażnia mojej skóry, jest niedroga i naprawdę INTENSYWNIE nawilża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessiaa
Od niedawna stosuję Professional Fromula, głęboko oczyszczającą maseczkę PEEL-OFF od Bielendy i faktycznie sprawdza się super. Głęboko oczyszcza i ukrywa pory. Wchłania też nadmiar sebum i usuwa martwe komórki naskórka, jak dla mnie najlepsza aktualnie dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtaa

Na pewno dobre kosmetyki znajdziesz na https://www.beesthetic.pl/. Kupuje od jakiegoś czasu z polecenia znajomej i produkt rzeczywiście na świetnym poziomie. Można dostać świetny krem, peeling i serum do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpia

Polecam zapoznać się z marką Hada Labo. Rewelacyjne kosmetyki! ja mam maseczkę i krem na noc i chyba będę powoli wszystko od nich wykupywać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×