Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaskaaa432

jak wybrac wozek skoro jest tyle modeli?zwrot glowy...

Polecane posty

Gość kaskaaa432

a wy jakie macie?cos podpowiecie?przegladam ineternet ogladam filmy i dalej nie wiem.. a to juz 30 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam silver crossa
za ponad 8 tysiecy:P Szalenstwo i zachcianka. Nie polecam, ale mysle, ze takiego i tak nie rozwazasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minipizza
a dlaczego silver cross jest zły? tzn nie wygodny? ciężko się prowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam silver crossa
niepraktyczny ten silver cross, ja kupilam ze wzgledu na sliczny wyglad. Nie mieszkam w PL i tu takie wozki nie sa jakies wyjatkowe, ale Emmaljungi sprawdzaja sie lepiej, a z tego modelu tansza mialabym Inglesine a styl ten sam. Ja mialam taki wozek: http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1467&%3CosCsid%3E ja zaplacilam za niego wiecej w przeliczeniu na zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam silver crossa
pod gore prowadzi sie ciezko:O ale to po porodzie swego rodzaju dobry trening haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie połaś się na Aquilę Babyseife ładnie wygląda ale ma wadliwy stelaż a producent robi łaskę przyjmując reklamację :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piciapic iu
Tak tak zapomniałam, że na kafe każd ma wózek za 1000000 zł a ty od silver crosa wstaw jakies oryg zdjęcie chętnie zobacze wózek na żywo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a podniose
do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam silver crossa
ja mojego silverka dawno sprzedalam. Pisalam ze mialam i to po starej cenie. Zreszta ja mieszkam nie w Polsce i tu silver to zaden luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piciapic iu
ale zdjęcia na pewno masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam silver crossa
mam czy nie mam jakie to ma znaczenie? mam nawet zdjecia na strone gdzie wozek sprzedawalam i co? Nie kupisz przez ta strone tego wzoka, bo tu nie mieszkasz. Wiem, ze ciezko ci uwierzyc, ze ktos kupuje taki wozek, ale wyobraz sobie, ze w innych panstwach to taki ekstra wydatek:D a nie wielka suma wydana na wozek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam silver crossa
dodam ze ogloszenie wygaslo gdyz wozek zostal kupiony:) I bylo to jakis czas temu. A zdjecia mam i strone zapisana:) awsze wwole zapisywac swoje slady w internecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piciapic iu
nie pisze tego ze złośliwości na prawde jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minipizza
silver cross jest bardzo łądny, mi się podoba Inglesina, tańszy, ale też ładny, ciekawe czy praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam silver crossa
czytajac twoj pierwszy post mozna sobie pomyslec, ze kazdy kto pisze na kafe to udaje milionera:O Zeby miec silver crossa milionerem byc nie trzeba, no chyba ze w moim(twoim) kraju:O Wozka nie polecam, ale jest ladny, wykonanie piekne, jesli naprawde interesuje cie wyglad wozka to on jest piekny, ale ciezki, nie, nie ciezki, bardzo ciezki, to wozek, ktory wyprowadzasz, a nie wnosisz. Praktyczny i dobry ze wzgledu na duze kola, ale powtarzam ciezki. Inglesina w tym samym stylu jest lzejsza, tansza, a tak samo ladna. Ja uleglam czemus co sie nazywa "szal pierwszego dziecka":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam silver crossa
Inglesina tez piekna, podobno bardziej praktyczna od silverka i co najwazniejsze lzejsza:) Ja jakbym miala drugi raz wozek kupowac to na Inglesine bym postawila. Tez piekny, tak samo ladny,a tanszy i lzejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaa432
co przy wyborze ma najwieksze znaczenie?przegladajac rozne modele widze ze wiele ma podobnych opcji ale roznia sie iloscia kolek i ktore wg was najlepiej sie prowadzi?? trzykolowe , cztero a moze takie co maja podwojne kolka .. nawet jak wozek jest 3 kolowy to potrafi miec z przodu podwojne.. jaka to roznica??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam silver crossa
zalezy gdzie mieszkasz jak w bloku na pietrze to bierzesz wozek lekki, jak na terenie nie gorzystym to wozek trojkolowy badz z malymi kolkami. W gorach sprawdzaja sie duze, pompowane kola. Napisz w jakim terenie mieszkasz i czy musisz dzwigac wozek jak cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaa432
mieszkam w domu w miescie duzym miescie. mam w planie podroze autobusem ale ponoc obnizaja sie tu gdzie mieszkam. planuje pozniej podroze samolotem wiec w rachube wchodzi latwe skladanie sie.. no i moi rodzice juz znalezli taki wozek cos ala parasolka 3 funkcyjna ale z 4 kolami podwojnymi i sie zastanawiam czy dobrze bedzie sie prowadzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam silver crossa
to absolutnie silver czy inne inglesiny odpadaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×