Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja mam inne zdanie

MOJ MAZ UWAZA,ZE WOZEK ZA 2000 zł TO PRZESADA

Polecane posty

Gość a ja mam inne zdanie
bo pan prezes musi mieć fajny samochód heh (jego tłumaczenie)wiec prezesowa musi mieć fajny wozek! dzięki dziewczyny, kupię taki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My za swojego Branoecco daliśmy około 1700zł i uważam, że wozek do 2 tysięcy jest ok, ja bym droższego nie kupiła, jest to wozek wielofunkcyjny, posiada wszystkie potrzebne akcesoria w zeztawie, jest w miarę lekki, ale przede wszystkim wygodny i bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam wozek 3w1 za 4tys. Maz chcial o wiele tanszy Bebetto.Jak go przekonalam?Kochamy sie bardzo i tym razem moj maz poszedl na ustepstwo, teraz jest mega zadowolony z wozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mialam nowy wózek za 400zl i byłam zadowolona. Spacerowke kupilam w bierze za 200 zł i tez była ok. Gondole uzywalam jakieś 6-7 MC poza tym jak córka miala1,5 roku-2 latka to juz nie chciała jeździć wozkiem. Wolalabym za ta kasę zabrać dziecko w faunę miejsce czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupiłam britax m- motion w wersji spacerowej, nowy za 900 zł a do tego.dokupilam używana gondole ( gondole to się używa max 5 miesięcy bo potem dziecko już nie chce leżeć w czasie spaceru) gondola jak do.mnie przyszła wygląda jak nowa.... Za.Gondole dałam 150 zł.( nowa 650 zł).... cały zestaw nowy kosztował w smaku 1900 zł, ja zasnęłam się w 1150. wiec można jakoś to.taniej.zrobić.... Autorko więź mi ze gondole zazwyczaj po tym paromiediecznym użytkowaniu wyglądają jak nowki ( po drugim dziecku sprzedawała gondole x- landera xa sprzedałam za 2 stawki jeszcze pachniałannowością, niestety potem spacerówka spaliła się w komórce) . teraz wiedziałam że gondoli nie warto.nowej kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka4
Mam podobny wózek 3 w jednym,kupiła naszemu dziecku moja babcia.Osobiscie nie kupiła bym takiego drogiego, ale akurat tutaj nie miałam prawa głosu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz i sobie zarob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem jak mozna 4/5 mc tylko używać gondoli. Moja corka do 8/9mc w niej jeździła póki sama nie usiadła. Wozek to tako baby heaven line i ma mega długa gondole wiec sie spokojnie w niej mieściła ale jak ktoś kupuje krótka to sie nie ma co dziwić ze w spacerówce malucha wozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bugaboo cameleon uzywany za 350 euro(mieszkam w Niemczech) i jest rewelacyjny. Polecam. Nowy to ponad 4000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam myślę , że tu chodzi o to zeby się pokazać ze ma się drogi markowy wózek :D teraz zrobiłabym jak inne mamy piszą , tanią gondolę i lepszą spacerówkę ( małą , zwinną ) miałam wózek 2w1 - gondolę używałam 4 miesiące a potem spacerówkę , ale szybko zaczęłam rozglądać się właśnie za jakąś lekką , małą i zwinną spacerówką gdy mała skończyła 1,5 roku wózka już praktycznie nie używaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupilismy wozek za troszke mniej niz 2 tys, i uwazam ze byl to bardzo dobry wybor i nie zaluj****ardzo lubie nasz wozek, to model wielofunkcyjny Essence z Expandera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam quinny buzz xtra i nie dlatego , żeby się pokazać jak ktoś wcześniej wspomniał tylko dlatego, że ten mi się podobał. ogólnie rzecz biorąc to miałam 4 typy , które mi się podobały stokke, joolz i mima kobi. no i quinny i wybrałam najtańsza opcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgfgfgfgf
My daliśmy 1300 i jest bardzo fajny w prowadzeniu. Nie ma sensu przepłacać nawet jak człowieka stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tej kwoty zaczynają się dobre wózki. Polecam jak przekonasz męża Anexa Sporta, zobaczy jak jeździ się porządnym wózkiem:) Ja jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość John23452345
zrób mu loda z połykiem i koniecznie zaproś do zabawy koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena 2tyś to taka norma :-) kipiłam Anex Sporta za nie całe 1900zl plus dokupiłam fotelik. Cena trochę przeszła 2 tyś ale naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas stać na nowy wózek,mamy 200 tys.zl.oszczędności,ale...wzięłam wózek za darmo z olx :p skoro jest okazja to można brać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz ceny tak sie wachają za dobry wózek trzeba zapłacic. Ale 2tys to normalna cena. Również kupiłam Anex Sporta za 1899zł . Fajny wózek i uważam ze w przystępnej cenie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam jeszcze droższy wozek , tez 2 w 1, firma Teutonia, moja dwójka nim jeździła, teraz służy kolejnemu dziecku wiec cena nie jest jakos porażająca bo odsprzedasz. Jednak gdybym miała teraz wybierać kupiłabym jakaś wygodną gondolę, a po kilku miesiącach porządna spacerkowkę ( np. Maclaren Xt albo xlr, zresztą nimi mogą jeździć dzieci od 3m). Spacerówka od wózka wielofunkcyjnego jest niewygodna dla matki i dla dziecka- przynajmniej moje starsze miało dyskomfort jeżdżąc nią, a młodsze w ogóle nią nie jeździło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna z kafeterianek przytomnie zauważyła że 3/4 wpisów zachwalających Anex pochodzą z jednego IP....do tego wszystkie wiadomości o Anex podbijają jakies stare tematy o wózkach :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby kupić dobry wózek misimy być przygotowani na wydatek. My kupiliśmy Anex Sporta za 1999zł komplet 2w1. Wybór okazał się trafiony. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×